אלה-לי להב: כל הפרטים על הזמרת הצעירה אשר מתמודדת ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ועשויה להפתיע את כולנו באירוויזיון 2020.

אלה-לי להב, תלמידה בת 16 משוהם, פתחה את העונה השביעית של "הכוכב הבא". לקראת האודישן הראשון היא מספרת על המצב הכלכלי הבעייתי של משפחתה ובשל כך היא נאלצת לעבוד בפיצריה ולפרנס את עצמה. היא אוהבת לשיר וחולמת להיות זמרת, אבל היא גם מציירת והשתתפה 4 שנים בחוג תיאטרון. בנוסף, היא מושפעת ממוסיקת הקיי-פופ, מוסיקה הנפוצה בקוריאה הדרומית ומספרת כי הסגנון הים-תיכוני פחות מדבר אליה.'הכוכב הבא' – האודישן הראשון

אל האודישן הראשון הגיעה אלה-לי במקרה. היא הכירה אדם שהיה מקושר להפקה של "הכוכב הבא" והוא דחק בה להשתתף. יום לאחר שהסכימה היא קיבלה טלפון מההפקה שזימנה אותה לאודישן. "ניגשתי לזה ממש בקלילות והייתי ממש 'בסבבה' ואמרתי לעצמי 'מקסימום לא אצליח'". אבל היא הצליחה – ובגדול!

באודישן הראשון ביצע הזמרת את השיר "You Don't Own Me" (במקור של Grace) בביטחון רב. הזמרת הצטיינה בעיקר בחלקים הנמוכים של השיר ונתנה ביצוע סוחף. הזמרת זכתה ב- 95% הצבעה. אמדורסקי נהנה מהאודישן שלה, שירי ציינה שהיא נשמעת כמו אלבום ואסי עזר הכריז ש"בארה"ב היא הייתה כוכבת".

אלה-לי השאירה רושם רב על הצופים והשופטים. הוכחה לכך היא שהזמרת נבחרה במקום השני לאודישן הטוב ביותר בפרק הראשון על ידי קהל הגולשים באתר, מיד לאחר אור עמרמי ברוקמן. לאחר האודישן סיפרה כי היא מתקשה להאמין שהיא הצליחה לעבור את האודישן והיא מרגישה שכל זה חלום.'הכוכב הבא' – האודישן הגורלי

בשלב האודישן הגורלי בחרה הזמרת הצעירה לשיר את "Into You" (במקור של Ariana Grande). ביצוע עדין, נעים ומדוייק לשיר. לעיתים מזכירה דווקא את טיילור סוויפט האמריקאית. שירי מימון כינתה אותה "משגעת", איתי לוי אמר לה ש"את לא יודעת כמה את גדולה, וזה הקסם שלך!" הזמרת קיבלה 5 כחולים ולכן זכתה להכנס לנבחרת הסופית.

בסקר שנערך באתר שלנו בתום האודישן הגורלי נקבע, שוב, שאלה-לי להב נבחרה במקום השני לאודישן הטוב ביותר בפרק האודישנים הראשון של השלב הגורלי – עובדה אשר עשויה להצביע על כך שלפני אלה-לי עתיד רחוק בתחרות.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 20 הגדולים

אלה-לי להב בחרה לשיר בשלב הדו-קרב את "Hey Mama" (במקור של David Guetta) כאשר היא משלבת שירה מצויינת וריקוד בלתי נשכח. אלה-לי להב ללא ספק תיהיה אחת הפייבוטיות לזכייה בתחרות. פלס אמרה עליה "אני מרגישה שמצאנו את מרגי 'הבת', את גם שרה מעולה, את גם יפה להשתגע, גילינו עכשיו שאת רוקדת, יש לך סטאר קוואליטי, מאיפה באת?!". סטטיק אמר ש"זה היה הביצוע הכי פרש שראיתי בכל העונה הזו". 90% הצבעה – כחול מכל השופטים. אלה-לי להב מנצחת בדו קרב ומבטיחה את מקומה בשלב הבא, לאחר שהיא מנצחת את ניקי גולדשטיין שקיבל 73% הצבעה.

בסקר שנער ב- EuroMix העניקו הגולשים בפעם הראשונה את המקום הראשון לאלה-לי עבור הביצוע לשיר "Hey Mama". אור עמרמי ברוקמן דורג במקום השני.

 

'הכוכב הבא' – דו קרב – 16 הגדולים

אור עמרמי ברוקמן התמודד יחד עם אלה-לי להב בדו קרב מול ללי קולישקין וגאיה שאקי. השניים בחרו לשיר את הלהיט "Señorita" (במקור של Shawn Mendes & Camila Cabello) ועשו בצורה מושלמת. הביצוע הזה יהפוך לאחד הביצועים הבלתי נשכחים של העונה. סטטיק אמר להם בסיום השיר ש"הביצוע היה מדהים. זה ביצוע של אירוויזיון, של VMA…" שירי מימון הוסיפה "היה ביצוע מעולה, ודווקא השירים האלה הם לא פשוטים. אתם הורסים את הבריאות!" 95% הצבעה – כחול מכל השופטים.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.