נועה קירל

נועה קירל, בת 21, החלה את הקריירה המוזיקלית שלה בשנת 2015 כאשר הוציאה את השיר "מדברים". מאז שחררה להיטים רבים, בניהם "קילר", "פאוץ׳", "מיליון דולר", "אמבולנס", "טרילילי טרללה" ועוד. 

ביוני 2020 חתמה נועה קירל בחברת התקליטים האמריקאית "אטלנטיק רקורדס" ומאז שחררה מספר שירים באנגלית לקהל האמריקאי, ביניהם הלהיטים "Please Don't Suck", “Bad little Thing”, ו- "Thought About That".

נועה קירל. צילום: אבי זייקנר

נועה קירל שיחקה בסדרה ״כפולה״, בסרטי הקולנוע "טרולים", "כמעט מפורסמת ו"אוהב אותך צ'ארלי", היא השתתפה ארבע פעמים בפסטיגל, ייצגה את ישראל שלוש פעמים בטקס פרסי MTV אירופה, הופיעה במיס יוניברס לשנת 2021 באילת וזכתה פעמיים בתואר "זמרת השנה".

בחודש יולי 2022 נבחרה לייצג את ישראל באירוויזיון 2023 שנערך בבריטניה. נועה קירל בצעה בתחרות את השיר "UNICORN" שנכתב על ידה יחד עם דורון מדלי, מאי ספדיה ודורון יהל. הזמרת הגיעה למקום השלישי עם 362 נקודות וזאת לאחר שצוות השופטים העניקו לזמרת הישראלית את המקום השני ואילו קהל הצופים דירג אותה במקום החמישי. המקום השלישי נחשב לתוצאה הטובה ביותר שישראל השיגה באירוויזיון מאז הזכייה של נטע ברזילי באירוויזיון 2018.