דוראל סעדון, עדן אלנה, עומר אליהו, ניקי גולדשטיין ודנה לפידות נבחרו על ידי פאנל השופטים לחלק מנבחרת המתמודדים של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020.

[fblike]

 

שלב האודישן הראשון הסתיים כאשר 60 מתמודדים צלחו את השלב הראשון. מתוך 60 המתמודדים רק 20 מתמודדים יעברו את האודישן הגורלי ויכנסו לנבחרת הסופית. המתמודדים אשר נכנסו לנבחרת הסופית בפרק זה הם: דוראל סעדון, עדן אלנה, עומר אליהו, ניקי גולדשטיין ודנה לפידות. אלה יצטרפו למתמודדים אשר הבטיחו את מקומם בנבחרת בפרק הקודם: אור עמרמי ברוקמן, אלה-לי להב, ללי קולישקין, אוהד שרגאי, גאיה שאקי, רביב כנר, מורן אהרוני, מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, להקת 'התבלינים' ואור אדי.

שפיטה חזרה להופעת אורח נוספת עם ביצוע מחשמל ל- "Womanizer" (במקור של Britney Spears).

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק השלישי של השלב הגורלי?דוראל סעדון

דוראל סעדון, בן 20 מבאר שבע, ביצע באודישן הראשון את השיר "Someone you Loved" (במקור של Lewis Capaldi) והפתיע את כולם עם קול מלאכי ומרגש, אולי המרגש ביותר עד כה העונה! בעקבות זאת, זכה דוראל להיות האודישן הטוב ביותר בפרק האודישנים הרביעי. הערב בחר לשיר את השיר "Heaven" (במקור של Bryan Adams) וביצוע אותו שוב בצורה מעולה! סטטיק אמר עליו ש"אתה היהלום שאנחנו מגלים פה! אני ממש מתרגש על פעם שאתה עולה לשיר". כל השופטים העבירו את דוראל סעדון כך שהזמר קיבל 100% הצבעה ולכן נכנס ישירות לנבחרת הסופית.

עדן אלנה

עדן אלנה כבר הספיקה לזכות ב"אקס פקטור" במקום הראשון. הזמרת ביצעה במהלך האודישן הראשון את השיר "Alive" (במקור של Sia) ונתנה ביצוע מדהים – כך שגם עדן אלנה זכתה באודישן הטוב ביותר בפרק האודישנים השני. באודישן הנוכחי בחרה לשיר את "Fallin" (במקור של Alicia Keys). איתי לוי אמר עליה ש"הוא אוהב את כל החבילה" וקרן פלס אמרה עליה "זה היה פנומנאלי!" גם עדן אלנה קיבלה חמישה כחולים והצטרפה ישירות לנבחרת הסופית.עומר אליהו

המלצר המזמר עומר אליהו ביצע באודישן הראשון את השיר "רק שלך" (במקור של ליאור נרקיס) והעניק ביצוע מעולה. הזמר הים תיכוני זכה ב- 83% הצבעה למרות שאסף אמדורסקי הצביע אדום. את הגולשים שלנו הוא לא הצליח להרשים כלל – עומר זכה במקום השישי והאחרון בסקר האודישן הטוב ביותר של הפרק הרביעי. באודישן הגורלי בחר לשיר את "שובי לביתך" (במקור של שם טוב לוי). "אתה באמת זמר טוב אבל נתת אינטרפרציה 'אובר' בעיניי", אמר אסף אמדורסקי – ולמרות זאת, ארבעת השופטים האחרים רצו להעביר אותו. עומר אליהו עובר לשלב ההתלבטות.

ניקי גולדשטיין

הזמר והקומיקאי, ניקי גולדשטיין, בחר לשיר באודישן הראשון את "Someone You Loved" (במקור של Lewis Capaldi), אז קיבל 85% הצבעה מהשופטים והקהל. באודישן הגורלי בחר לשיר את "Million Reasons" (במקור של Lady Gaga). אמדורסקי הצביע אדום מאחר ואינו מאמין שבגיל 42 ניתן לפרוץ בתחום המוסיקלי. גם איתי לוי הצביע אדום ולכן ניקי עובר בשלב ההתלבטות.

יוחאי צרפתי

יוחאי צרפתי, ביצע באודישן הראשון את השיר "מתגעגעת" (במקור של נתן גושן), שם עבר עבר רק עם 71% הצבעה. גם את הגולשים בבית הוא לא הרשים במיוחד מאחר וקיבל רק את המקום הרביעי בסקר האודישנים של הפרק הרביעי. יוחאי צרפתי ביצע באודישן הגורלי את "שממה" (במקור של אורי בן ארי) – איתי לוי הצביע לו אדום "זה היה מונוטוני ופחות טוב מהקודם", אומר השופט. דווקא אמדורסקי התרשם הפעם יותר מהאודישן הקודם. יוחאי צרפתי עבר לשלב ההתלבטות.בר פורמן

בר פורמן, רק בת 16 ממגדל העמק, ביצעה באודישן הראשון את "Something's Got a Hold On Me" (במקור של Etta James) ונתנה ביצוע מפתיע ועוצמתי ביותר. בר פורמן זכתה ב- 78% הצבעה, למרות שקיבלה אדום מאיתי לוי ואסף אמדורסקי, ובנוסף – נבחרה בר פורמן לאודישן הטוב ביותר בפרק האודישנים ה- 12. הפעם בחרה לשיר את "Skyfall" (במקור של Adele) אך אסף אמדורסקי, סטטיק ובן אל החליטו להצביע נגד בר פורמן. בר עברה לשלב ההתלבטות.

דנה לפידות

דנה לפידות, זמרת ויוצרת, בחרה לשיר את השיר "All By Myself" (במקור של זוכת האירוויזיון – Céline Dion) בשלב האודישנים הראשון ואף נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק השלישי. לפידות בחרה לשיר את "מנגינה" (בוצע במקור על ידי עדן בן זקן) אשר נכתב והולחן על ידה. הזמרת ריגשה את השופטים ובסיום השיר דנה סיפרה לשופטים כי אביה עבר אירוע מוחי. כל השופטים החליטו להעביר את דנה לפידות ישירות לנבחרת הסופית.

שלב ההתלבטות

ארבעה מתמודדים הגיעו לשלב ההתלבטות: עומר אליהו, ניקי גולדשטיין, יוחאי צרפתי ובר פורמן. פאנל השופטים בחר להכניס לנבחרת את עומר אליהו וניקי גולדשטיין.המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • יובל בידר בחרה לשיר את "ואולי" (במקור של עברי לידר) וגם הפעם יצרה מחלוקת בשולחן השופטים. רוב השופטים הצביעו נגדה ולכן היא לא נכנסת לנבחרת.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]