אתם קבעתם: אלה-לי להב זוכה בפעם הראשון בביצוע המצטיין של שלב הדו-קרב בתכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון". אלה-לי זכתה ב- 21.94% מקולות הגולשים עבור הביצוע לשיר "Hey Mama". אור עמרמי ברוקמן במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שאלה-לי להב היא המתמודדת אשר הפתיעה את הגולשים שלנו עם ביצוע מצויין במהלך שלב הדו-קרב אשר שודר בשבוע שעבר. הביצוע של אלה-לי לשיר “Hey Mama” (במקור של David Guetta) נבחר על ידי 21.94% מהגולשים שלנו לביצוע הטוב ביותר בשלב זה.

This poll is no longer accepting votes

מהו הביצוע הטוב ביותר בשלב הדו-קרב?אלה-לי להב בחרה לשיר בשלב הדו-קרב את “Hey Mama” (במקור של David Guetta) כאשר היא שורפת את הבמה בזמן שהיא משלבת שירה מצויינת וריקוד בלתי נשכח. אלה-לי להב תיהיה ללא ספק אחת הפייבוטיות לזכייה בתחרות. פלס אמרה עליה “אני מרגישה שמצאנו את מרגי ‘הבת’, את גם שרה מעולה, את גם יפה להשתגע, גילינו עכשיו שאת רוקדת, יש לך סטאר קוואליטי, מאיפה באת?!”. סטטיק אמר ש”זה היה הביצוע הכי פרש שראיתי בכל העונה הזו”. 90% הצבעה – כחול מכל השופטים. זו הפעם הראשונה בה אלה-לי כובשת את צמרת הסקרים ומדיחה את אור עמרמי ברוקמן מהפסגה.תוצאות הסקר

אור עמרמי ברוקמן, שכבש עד היום את כל הסקרים, הגיע בסקר הנוכחי למקום השני עם 17.09% מקולות הגולשים. אור ביצע את השיר "כל יום כמו נס" בצורה מצויינת. מורן אהרוני ממשיכה לשמור על מקום בחמישייה הפותחת.

הפתעה נוספת שיקבלנו בסקר הזה הוא עומר אליהו, שכבש את המקום הרביעי לאחר הביצוע "פרי גנך" . עד כה עומר לא זכה להצלחה גדולה ואף זכה במקום האחרון בסקר האודישנים של השלב הגורלי.

עדן אלנה מתברגת רק במקום השמיני, אוהד שרגאי במקום העשירי, ללי קולשיקין במקום 12, לינוי וגיל במקום ה- 14, דוראל סעדון במקום ה- 15 (והמפתיע!) ולהקת 'התבלינים' סוגרת את הרשימה.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]