מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, מורן אהרוני, רביב כנר, להקת 'התבלינים' ואור אדי נבחרו על ידי פאנל השופטים לחלק מנבחרת המתמודדים של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020.

[fblike]

 

שלב האודישן הראשון הסתיים כאשר 60 מתמודדים צלחו את השלב הראשון. מתוך 60 המתמודדים רק 20 מתמודדים יעברו את האודישן הגורלי ויכנסו לנבחרת הסופית. המתמודדים אשר נכנסו לנבחרת הסופית בפרק זה הם: רביב כנר, מורן אהרוני, מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, להקת 'התבלינים' ואור אדי. אלה יצטרפו למתמודדים אשר הבטיחו את מקומם בנבחרת בפרק הקודם: אור עמרמי ברוקמן, אלה-לי להב, ללי קולישקין, אוהד שרגאי וגאיה שאקי.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק השני של השלב הגורלי?רביב כנר

רביב כנר מגיע לאודישן הגורלי כאשר לשופטים יש ממנו ציפיות גבוהות. רביב בחר לשיר את השיר "Sign of the Times" (במקור של Harry Styles). רביב שוב הפתיע את כולם עם קולו המיוחד והמרגש. ביצוע קולי מושלם אם כי לעיתים העדפתי לעצום עיניים ורק להאזין לביצוע – משום שעל הבמה לא התרחש שום דבר מעניין. אפילו פניו היו מוצלות בשל הכובע אותו חבש, כך שלא ניתן אפילו לראות את עיניו. כל השופטים העבירו את רביב כנר כך שהזמר קיבל 100% הצבעה ולכן נכנס ישירות לנבחרת הסופית.

מורן אהרוני

מורן אהרוני הגיעה במטרה ברורה – להכנס לנבחרת הסופית של 'הכוכב הבא'. הזמרת אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק האודישנים החמישי ביצעה הערב את השיר "Love Runs Out" (במקור של OneRepublic). הביצוע היה מלא כוח ואנרגיה – גם מבחינה קולית וגם מבחינת ביצוע בימתי. מורן אהורני גם קיבלה חמישה כחולים ולכן זכתה להכנס לנבחרת הסופית.מיכאל צידון

הזמר מיכאל צידון הצליח להגיע לאודישן אחרי שהרשים את השופטים והקהל עם השיר "חייאתי" (במקור של נסרין קדרי). צידון אף זכה במקום השני בסקר האודישן הטוב ביותר בפרק החמישי. באודישן הגורלי בחר לשיר שיר בטורקית בשם "Aramam" (במקור של İbrahim Tatlıses). ביצוע מצויין ומיוחד מאוד למיכאל צידון שסלסל באופן מושלם. האם ייצג אותנו לראשונה זמר ים-תיכוני באירוויזיון? אמדורסקי שיבח את מיכאל צידון אך החליט שוב שלא להצביע לצידון – ולכן עבר הזמר לשלב ההתלבטות.

עופר נוה

עופר נוה הרשים באודישן הראשון עם השיר "Laisse Moi T'aimer" של מייק ברנט. אסף אמדורסקי לא העביר אותו באודישן הראשון ולכן החליט עופר לשיר דווקא את שירו של אמדורסקי – "יקירתי". הפעם אמדורסקי החליט כן להעביר את הזמר – אך עובר לשלב ההתלבטות מאחר ואיתי לוי הצביע אדום.

להקת 'התבלינים'

'התבלינים' עברו את האודישן הראשון בעזרת SAVE של אסי ורותם. באודישן הנוכחי בחרה הלהקה לבצע את "Tango" (במקור של מארינה מקסימיליאן). ביצוע מצויין אך בחירת שיר לא נכונה לטעמי. השיר מאוד מזוהה עם מארינה מקסימיליאן והאינטרפרטציה הייתה פחות נכונה. למרות זאת, 4 כחולים מהשופטים, סטטיק ובן אל הצביעו אדום. ולכן, 'התבלינים' עוברים לשלב ההתלבטות.אור אדי

אור אדי בחרה לשיר באודישן הראשון את השיר "ברצלונה" (במקור של משה פרץ ודנה לפידות). כל השופטים העבירה אותה אך היא זכתה רק ב- 77% הצבעה. באודישן הנוכחי היא ביצעה את "אוהבת אותי אמיתי" (במקור של עומר אדם). עוד ביצוע "פרווה" של אור אדי. איתי לוי ואסף אמדורסקי הצביעו אדום ואור אדי עברה לשלב ההתלבטות.

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב

הביצוע המטורף של מועדון הקצב של אביהו פנחסוב באודישן הראשון היה בלתי נשכח. באודישן הגורלי בחרו לשיר את "אברום" (שיר יווני) ואביהו עשה זאת בהומור רב תוך כדי שהוא מקדיש את השיר לכדורגלן העבר ראובן עטר. ביצוע הזוי כמו שרק הלהקה הזו יכולה לבצע. כנראה שבן אל הגדיר זאת נכון: "השפיטה של העונה". השאלה אם הם יגיעו לגמר כמו שפיטה? מועדון הקצב של אביהו פנחסוב קיבלו 5 כחולים ונכנסו לנבחרת הסופית של הכוכב הבא.

שלב ההתלבטות

ארבעה מתמודדים הגיעו לשלב ההתלבטות: מיכל צידון, עופר נוה, להקת 'התבלינים' ואור אדי. פאנל השופטים בחר להכניס לנבחרת את להקת 'התבלינים' ואור אדי.המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • הזמרת דיקלה מלכה הצליחה להגיע לאודישן הגורלי למרות שהשופטים והצופים באולפן, וכך גם הקהל בבית, לא התרשמו מהביצוע של הזמרת – זאת בזכות ל- SAVE של המנחים. הזמרת בחרה לשיר את "Who's Lovin You" (במקור של Jackson 5). כפי שטענו כל השופטים – הביצוע היה מאוד טכני ולא מרגש.

  • ליטל דוד ביצעה הפעם את "Freedom" (במקור של Beyoncé).

  • אילון אלקייים ביצע את "מישהו הולך תמיד איתי" (במקור של עפרה חזה).

  • אלן בוצוייר אמנם נבחר לאודישן הטוב ביותר בפרק התשיעי, אך באודישן הגורלי בחר לשיר את "Impossible" (במקור של James Arthur). למרבה ההפתעה הפעם הוא לא עבר.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]