רביב כנר: כל הפרטים על הזמר הענק אשר מתמודד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ועשוי להפתיע את כולנו באירוויזיון 2020.

רביב כנר, הוא מתופף בן 25 מנס ציונה ועושה רושם של אדם שקט ומופנם. הזמר שירת בסיירת אגוז בצבא ונלחם במהלך מבצע צוק איתן, שם איבד כמה מחבריו. לזכר חבריו קיעקע על גופו מספר קעוקועים.'הכוכב הבא': האודישן הראשון – "Angels"

הזמר ביצע באודישן הראשון את השיר “Angels” (במקור של Robbie Williams) בצורה מרגשת מאוד בזכות הקונוטציה החזקה לפרידה מחבריו הקרובים במהלך ‘צוק איתן’. ביצוע מדוייק ועוצמתי. במהלך האודישן הראשון כל השפטים העבירו את הזמר והוא זכה ב- 93% הצבעה.

למרבה ההפתעה, הזמר לא השאיר רושם רב על הגולשים למרות אודישן ראשון מאוד מוצלח. בסקר שנערך באתר נבחר רביב כנר רק למקום הרביעי בסקר האודישן הטוב ביותר לפרק האודישנים הראשון. נראה שרביב כנר הוא מסוג הזמרים שהופכים לנאהבים לאט לאט, בצורה איטית ובטוחה.
'הכוכב הבא' – האודישן הגורלי – "Sign of the Times"

בשלב האודישן הגורלי בחר הזמר לשיר את “Sign of the Times” (במקור של Harry Styles) ועשה זאת אפילו טוב יותר מהאודישן הראשון. רביב כנר קיבל חמישה כחולים ונכנס ישירות לנבחרת הסופית.

באודישן הגורלי הצליח רביב להפתיע את מרבית הגולשים שלנו, כאשר נבחר לאודישן הטוב ביותר בפרק השני של השלב הגורלי, וכך הצליח לגבור על מורן אהרוני ומועדון הקצב של אביהו פנחסוב. רביב הצליח להשאיר חותם אשר יבטיח עבורו עתיד גדול בתחרות.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 20 הגדולים

רביב כנר בוחר לשיר בשלב הדו קרב את "The Show Must Go On" (במקור של Queen) בליווי הלהקה בה הוא מנגן. בחירת שיר לא נכונה לרביב. עליי זה לא עבד… הקול של רביב לא מתאים לדרמה של השיר הזה, למרות ביצוע קולי מושלם של הזמר. אמדורסקי אמר לו ש"יש בך משהו של כנות שלגמרי התפקשש בביצוע הזה". 55% הצבעה – סטטיק ותבורי יחד עם פלס הצביעו כחול, האחרים נתנו אדום.

רביב מפסיד בדו קרב ומועמד להדחה, לאחר שדוראל סעדון מנצח עם עם 88% הצבעה.  למרות זאת, צוות השופטים מחליט בסיום התכנית כי רביב צריך להמשיך בתכנית.

בסקר שנער ב- EuroMix העניקו הגולשים לרביב כנר את המקום השביעי עבור הביצוע לשיר "The Show Must Go On". אלה-לי להב קטפה את המקום הראשון.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 16 הגדולים

רביב כנר התמודד בשלב זה בדו-קרב לינוי וגיל. רביב בחר לשיר את השיר "אבא" (במקור של אביתר בנאי). ביצוע מצויין לרביב שביצע לראשונה שיר בעברית. בן אל אמר לו "התאפקתי לא להזיל דמעה. עשית ביצוע, בעיניי, מרגש מאוד". לעומת זאת אמדורסקי פחות נלהב "לפעמים משפט אחד בתוך השיר שאתה קצת מנמיך את הלהבה, יכולה לקרב יותר אנשים אליך. 67% הצבעה – אדום מאיתי לוי ואסף אמדורסקי. רביב עבר את 35% שהציבו לו לינוי וגיל ולכן המשיך אוטומטית לשלב הבא.

 

'הכוכב הבא' – הכיסא החם – 13 הגדולים

רביב כנר התמודד בשלב "הכיסא החם" והיה זקוק ל- 69% הצבעה כדי לשריין את מקומו בשלב הבא. רביב בחר לשיר את "Feeling Good" (במקור של Nina Simone) בצורה מדוייקת ומצליח להעיף את המסך בקלות. שירי מימון אמרה "העפת לי את הסכך. זה היה חזק. הכי טוב שלך עד היום. מבחינה ווקאלית זה היה מושלם, זה היה וואו…" אמדורסקי אמר "זה האזור שבו אתה צריך לעבוד, זה הפלייבק שלך, זה הגיטרות שלך… זאת התפאורה הנכונה לך, ככה אתה הכי פוטוגני, הכי אמיתי". 90% הצבעה – כחול מכל השופטים. רביב משריין את מקומו בשלב הבא.'הכוכב הבא' – דו קרב – 12 הגדולים

רביב כנר התמודד בדו קרב מול ללי קולישקין. הוא עולה ראשון לדו-קרב עם השיר "גלים" (במקור של אמיר דדון). למרות ביצוע קולי מאוד מדוייק של רביב, לא התרגשתי, לא התרשמתי ואני באמת לא מצליח לראות את זה באירוויזיון. שירי מימון אמרה "אתה שר מעולה, החזקת את השיר מאוד 'יציב', בוא נקרא לזה ככה. זה כאילו התחיל ונגמר, וזה לא ממש הצליח לגעת בי. לא היה שם מספיק רגש". 74% הצבעה – אדום משירי מימון. קולישקין מנצחת בדו-קרב אך רביב ממשיך לשלב הבא.

'הכוכב הבא' – הכיסא החם – 11 הגדולים

רביב כנר עלה ראשון וקבע את הרף למתמודדים הבאים אחריו בשלב הכיסא החם. רביב בחר לשיר את "ממעמקים" (במקור של עידן רייכל) ועשה זאת בצורה מצויינת ומרגשת כאשר בסיום השיר רביב הביע התרגשות רבה מאוד כאשר "נתלה" על כתפיו של רייכל. שירי מימון אמרה "אתה עובר מסע מטורף, מטלטל. זה היה ביצוע מעולה, לא סתם התפרקת, היית מחובר לשיר בכל רגע והבאת את עצמך" מירי מסיקה אמרה "אם אני מפרקת את זה, אני לא אהבתי את העיבוד, לא אהבתי את הגישה שלך לשיר, לא אהבתי כלום. כל בחירה שלך לא אהבתי. ובסוף, יש משהו בך שאי אפשר לעמוד בפניו". 86% הצבעה – כחול מכל השופטים. רביב נכנס לרשימת עשרת הגודלים.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 10 הגדולים

רביב כנר התמודד מול עדן אלנה בשלב הדו קרב. הזמר בחר הפעם לשיר את השיר "Human" (במקור של Christina Perri). הוא צריך מעל 80% הצבעה כדי להבטיח את מקומו בשלב הבא. ביצוע מצמרר של רביב שמתעלה על עצמו מפעם לפעם. ניתן היה לגמריי לדמיין אותו עומד על הבמה הגדולה ומבצע בלדה חזקה על בימת האירוויזיון. עכשיו צריך להחליט אם אנחנו רוצים לשלוח עוד בלדה? סטטיק אמר: "בתחילת השיר זה דווקא היה נשמע לי כאילו זה הולך למקום לא טוב. אבל כשפתחת את הגרון ובאמת התחלת לשיר… מגיע לך להיות בגמר, חד משמעית". 85% הצבעה – חמישה כחולים. רביב ממשיך לשלב הבא.

'הכוכב הבא' – תלת קרב – 9 הגדולים

רביב התמודד מול מורן אהרוני ואור עמרמי ברוקמן. הוא צריך 69% הצבעה כדי להבטיח את מקומו בחצי הגמר. הפעם בחר הזמר לבצע את "Always" (במקור של Bon Jovi) אך קולו נשמע מאוד לחוץ ולא במיטבו. רביב נראה מאוד לחוץ. "יש משהו לא עקבי. מנאמבר מדהים שנתת בתכנית הקודמות, פתאום אתה עושה את זה. זה היה צעקני מידי, חזק מידי, לא הייתה דינמיקה, פתאום הייתה מודולציה, יש לך תדר בקול שהוא מדהים, אבל צריך לדעת איך לנצל אותו", אמרה שירי מימון. 67% הצבעה – אדום ממימון ואמדורסקי. רביב מועמד להדחה אך לבסוף החליט צוות השופטים להדיח את אוהד שרגאי.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.