רביב כנר: כל הפרטים על הזמר הענק אשר מתמודד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ועשוי להפתיע את כולנו באירוויזיון 2020.

רביב כנר, הוא מתופף בן 25 מנס ציונה ועושה רושם של אדם שקט ומופנם. הזמר שירת בסיירת אגוז בצבא ונלחם במהלך מבצע צוק איתן, שם איבד כמה מחבריו. לזכר חבריו קיעקע על גופו מספר קעוקועים.'הכוכב הבא': האודישן הראשון – "Angels"

הזמר ביצע באודישן הראשון את השיר “Angels” (במקור של Robbie Williams) בצורה מרגשת מאוד בזכות הקונוטציה החזקה לפרידה מחבריו הקרובים במהלך ‘צוק איתן’. ביצוע מדוייק ועוצמתי. במהלך האודישן הראשון כל השפטים העבירו את הזמר והוא זכה ב- 93% הצבעה.

למרבה ההפתעה, הזמר לא השאיר רושם רב על הגולשים למרות אודישן ראשון מאוד מוצלח. בסקר שנערך באתר נבחר רביב כנר רק למקום הרביעי בסקר האודישן הטוב ביותר לפרק האודישנים הראשון. נראה שרביב כנר הוא מסוג הזמרים שהופכים לנאהבים לאט לאט, בצורה איטית ובטוחה.'הכוכב הבא' – האודישן הגורלי – "Sign of the Times"

בשלב האודישן הגורלי בחר הזמר לשיר את “Sign of the Times” (במקור של Harry Styles) ועשה זאת אפילו טוב יותר מהאודישן הראשון. רביב כנר קיבל חמישה כחולים ונכנס ישירות לנבחרת הסופית.

באודישן הגורלי הצליח רביב להפתיע את מרבית הגולשים שלנו, כאשר נבחר לאודישן הטוב ביותר בפרק השני של השלב הגורלי, וכך הצליח לגבור על מורן אהרוני ומועדון הקצב של אביהו פנחסוב. רביב הצליח להשאיר חותם אשר יבטיח עבורו עתיד גדול בתחרות.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 20 הגדולים

רביב כנר בוחר לשיר בשלב הדו קרב את "The Show Must Go On" (במקור של Queen) בליווי הלהקה בה הוא מנגן. בחירת שיר לא נכונה לרביב. עליי זה לא עבד… הקול של רביב לא מתאים לדרמה של השיר הזה, למרות ביצוע קולי מושלם של הזמר. אמדורסקי אמר לו ש"יש בך משהו של כנות שלגמרי התפקשש בביצוע הזה". 55% הצבעה – סטטיק ותבורי יחד עם פלס הצביעו כחול, האחרים נתנו אדום.

רביב מפסיד בדו קרב ומועמד להדחה, לאחר שדוראל סעדון מנצח עם עם 88% הצבעה.  למרות זאת, צוות השופטים מחליט בסיום התכנית כי רביב צריך להמשיך בתכנית.

בסקר שנער ב- EuroMix העניקו הגולשים לרביב כנר את המקום השביעי עבור הביצוע לשיר "The Show Must Go On". אלה-לי להב קטפה את המקום הראשון.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 16 הגדולים

רביב כנר התמודד בשלב זה בדו-קרב לינוי וגיל. רביב בחר לשיר את השיר "אבא" (במקור של אביתר בנאי). ביצוע מצויין לרביב שביצע לראשונה שיר בעברית. בן אל אמר לו "התאפקתי לא להזיל דמעה. עשית ביצוע, בעיניי, מרגש מאוד". לעומת זאת אמדורסקי פחות נלהב "לפעמים משפט אחד בתוך השיר שאתה קצת מנמיך את הלהבה, יכולה לקרב יותר אנשים אליך. 67% הצבעה – אדום מאיתי לוי ואסף אמדורסקי. רביב עבר את 35% שהציבו לו לינוי וגיל ולכן המשיך אוטומטית לשלב הבא.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.