עדן זהר סיון: כל הפרטים על הזמרת הצעירה אשר מתמודדת ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ועשויה להפתיע את כולנו באירוויזיון 2020.

עדן זהר, מרמת השרון, בת להורים ממוצא פולני-רוסי ואתיופי, ביתה של מסקי שיברו (שחקנית אשר שיחקה גם בסדרה 'נבסו') ואלעד סיון. הוריה התגרשו לפני כ- 10 שנים. חיידק הבמה נדבק בזמרת הצעירה בגיל צעיר וכבר בגיל 12 החלה להופיע במסגרות שונות. עדן למדה בבית ספר רימון.'הכוכב הבא': האודישן הראשון – "Who's Lovin You"

באודישן הראשון ביצעה הזמרת אתת השיר "Who's Lovin You" (במקור של Jackson 5). עדן ביצעה את השיר בצורה מדוייקת, בטבעיות ובנינוחות. ביצוע מעולה. קרן פלס אמרה עליה בסיום האודישן כי "המצלמה אוהבת אותה, היא יפייפיה, היא עשתה את האודישן בהליכה והיא נהנתה מהביצוע". 92% הצבעה.

 

עדן זהר השאירה רושם רב על הצופים והשופטים. הוכחה לכך היא שהזמרת נבחרה במקום השני לאודישן הטוב ביותר בפרק התשיעי על ידי קהל הגולשים באתר. האם עדן זהר תצליח להכנס לנבחרת? נגלה זאת בפרקים הקרובים!'הכוכב הבא' – האודישן הגורלי

בשלב האודישן הגורלי בחרה הזמרת לשיר את “I Wish” (במקור של Stevie Wonder) ונראה כי היא מרגישה בנוח מאוד עם סגנון הפאנקי בלוז הזה! ביצוע מרשים ומלא ביטחון – אבל מאוד “אמריקאי” ולא “ישראלי”… עדן זהר סיון עוברת לשלב ההתלבטות אחרי ששלושה שופטים העבירו אותה. אמדורסקי הצביע נגדה.

האודישן הגורלי לא הרשים במיוחד את הצופים. עדן זהר הגיעה למקום החמישי והאחרון בסקר האודישנים של השלב הגורלי עם 2.44% מקולות הגולשים בלבד.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 20 הגדולים

עדן זהר סיון בחרה לשיר בשלב הדו קרב את השיר "Doo Wop" (במקור של Lauryn Hill). ביצוע מחשמל לעדן זהר. עדן זהר נראית ונשמעת כל פעם אחרת לגמרי. "את ראפרית טיל!" אמר עליה סטטיק "זה היה ביצוע משמח את הלב ואת הנשמה" אמרה עליה איתי לוי. 80% הצבעה – כחול מכל השופטים.

עדן זהר סיון מנצחת בדו-קרב אך אוהד שרגאי שזוכה ב- 57% הצבעה. שרגאי זכה ל- SAVE מקרן פלס.

בסקר שנערך ב- EuroMix העניקו הגולשים לעדן זהר סיון את המקום ה- 11 בלבד עבור הביצוע לשיר "Doo Wop". אלה-לי להב קטפה את המקום הראשון.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 16 הגדולים

דוראל סעדון ועדן זהר סיון התמודדו יחד מול עדן אלנה ומורן אהרוני. דוראל ועדן בחרו לשיר את "Stand By Me" (במקור של Ben E. King) ולמרות ביצוע קולי מושלם, משהו בביצוע לא זרם ולא חידש שום דבר. אמדורסקי אמר עליהם "אני חושב שהם מדהימים", איתי לוי אמר להם "זה היה ביצוע שובה לב ברמות אבל היה חסר לי עוצמה וכוח". 75% הצבעה – אדום מאיתי לוי. עדן אלנה ומורן אהרוני קיבלו 92% הצבעה ולכן עדן זהר הועמדה להדחה. בסיום התכנית החליטו השופטים שהזמרת המוכשרת צריכה להמשיך לשלב הבא.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.