עדן זהר סיון: כל הפרטים על הזמרת הצעירה אשר מתמודדת ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ועשויה להפתיע את כולנו באירוויזיון 2020.

עדן זהר, מרמת השרון, בת להורים ממוצא פולני-רוסי ואתיופי, ביתה של מסקי שיברו (שחקנית אשר שיחקה גם בסדרה 'נבסו') ואלעד סיון. הוריה התגרשו לפני כ- 10 שנים. חיידק הבמה נדבק בזמרת הצעירה בגיל צעיר וכבר בגיל 12 החלה להופיע במסגרות שונות. עדן למדה בבית ספר רימון.'הכוכב הבא': האודישן הראשון – "Who's Lovin You"

באודישן הראשון ביצעה הזמרת אתת השיר "Who's Lovin You" (במקור של Jackson 5). עדן ביצעה את השיר בצורה מדוייקת, בטבעיות ובנינוחות. ביצוע מעולה. קרן פלס אמרה עליה בסיום האודישן כי "המצלמה אוהבת אותה, היא יפייפיה, היא עשתה את האודישן בהליכה והיא נהנתה מהביצוע". 92% הצבעה.

 

עדן זהר השאירה רושם רב על הצופים והשופטים. הוכחה לכך היא שהזמרת נבחרה במקום השני לאודישן הטוב ביותר בפרק התשיעי על ידי קהל הגולשים באתר. האם עדן זהר תצליח להכנס לנבחרת? נגלה זאת בפרקים הקרובים!'הכוכב הבא' – האודישן הגורלי

בשלב האודישן הגורלי בחרה הזמרת לשיר את “I Wish” (במקור של Stevie Wonder) ונראה כי היא מרגישה בנוח מאוד עם סגנון הפאנקי בלוז הזה! ביצוע מרשים ומלא ביטחון – אבל מאוד “אמריקאי” ולא “ישראלי”… עדן זהר סיון עוברת לשלב ההתלבטות אחרי ששלושה שופטים העבירו אותה. אמדורסקי הצביע נגדה.

האודישן הגורלי לא הרשים במיוחד את הצופים. עדן זהר הגיעה למקום החמישי והאחרון בסקר האודישנים של השלב הגורלי עם 2.44% מקולות הגולשים בלבד.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 20 הגדולים

עדן זהר סיון בחרה לשיר בשלב הדו קרב את השיר "Doo Wop" (במקור של Lauryn Hill). ביצוע מחשמל לעדן זהר. עדן זהר נראית ונשמעת כל פעם אחרת לגמרי. "את ראפרית טיל!" אמר עליה סטטיק "זה היה ביצוע משמח את הלב ואת הנשמה" אמרה עליה איתי לוי. 80% הצבעה – כחול מכל השופטים.

עדן זהר סיון מנצחת בדו-קרב אך אוהד שרגאי שזוכה ב- 57% הצבעה. שרגאי זכה ל- SAVE מקרן פלס.

בסקר שנערך ב- EuroMix העניקו הגולשים לעדן זהר סיון את המקום ה- 11 בלבד עבור הביצוע לשיר "Doo Wop". אלה-לי להב קטפה את המקום הראשון.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 16 הגדולים

דוראל סעדון ועדן זהר סיון התמודדו יחד מול עדן אלנה ומורן אהרוני. דוראל ועדן בחרו לשיר את "Stand By Me" (במקור של Ben E. King) ולמרות ביצוע קולי מושלם, משהו בביצוע לא זרם ולא חידש שום דבר. אמדורסקי אמר עליהם "אני חושב שהם מדהימים", איתי לוי אמר להם "זה היה ביצוע שובה לב ברמות אבל היה חסר לי עוצמה וכוח". 75% הצבעה – אדום מאיתי לוי. עדן אלנה ומורן אהרוני קיבלו 92% הצבעה ולכן עדן זהר הועמדה להדחה. בסיום התכנית החליטו השופטים שהזמרת המוכשרת צריכה להמשיך לשלב הבא.

'הכוכב הבא' – הכיסא החם – 13 הגדולים

עדן זהר סיון התמודדה בשלב "הכיסא הלם" והייתה זקוקה ל- 69% הצבעה כדי לשריין את מקומה בשלב הבא. עדן בחרה לשיר את "Sax" (במקור של Fleur East) והביאה שוב לבמה את הוייב הבינלאומי. זמרת אדירה. שירי מימון אמרה לה "את רקדנית, את נינוחה על הבמה, כל הסוואג שלך היה במקום! בעיקרון טודו בום ברמות!" 84% הצבעה – כחול מכל השופטים. עדן זהר ממשיכה לשלב הבא.'הכוכב הבא' – דו קרב – 12 הגדולים

עדן התמודדה בדו קרב מול גאיה שאקי. עדן עלתה ראשונה עם השיר "Ain't No Other Man" (במקור של Christina Aguilera). ביצוע נקי אך לא עוצמתי כפי שאנחנו רגילים לקבל מעדן זהר. בנוסף, היא נראתה לעיתים לחוצה ולא מרוכזת בשיר. מירי מסיקה אמרה "הנוכחות שלך על הבמה זה משהו שלא ראיתי הרבה מאוד שנים. כאילו את שולטת, את מחזיקה את עצמך, אני מקנאה בך!" שירי מימון אמרה "סך כל המאורע שקרה פה על הבמה היה מדהים ומעולה, אבל מבחינה קולית את צריכה לתת פוש ולהתעלות על עצמך…". 76% הצבעה – כחול מכל השופטים.

'הכוכב הבא' – הכיסא החם – 11 הגדולים

עדן זהר סיון צריכה מעל 87% הצבעה כדי להבטיח את מקומה בהמשך התחרות. עדן, שהתנסתה במהלך התחרות בכל מיני סגנונות, הפעם מאמצת את הקצב הלטיני ועושה זאת בהצלחה רבה עם השיר "La Eternidad Que Se Perdió" (במקור של עידן רייכל). סטטיק אמר ש"זה מאוד נדיר שבשלב כזה מפתיעים אותנו בצורה כזאת, שפתאום מישהי שאיתנו כל העונה אומרת 'אה, כן, אני גם דוברת ספרדית ואני יכולה לעשות ראפ בספרדית עכשיו, אם אני ארצה', זה ממש הפתיע ואת מדוייקת והראפ שלך מדהים ואני כל פעם נהנה מזה". 76% הצבעה – כחול מכל השופטים. עדן זהר מתיישבת על "הכיסא החם", אך לא מודחת מהתחרות בשלב זה.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 10 הגדולים

עדן זהר סיון התמודדה מול אור עמרמי ברוקמן בשלב הדו קרב. עדן בחרה לשיר את "Shape Of You" (במקור של Ed Sheeran) בסגנון דאנסהול, ביצוע מצויין לעדן זהר למרות שהוא פחות קומיוניקטיבי מהמקור ולכן משהו בביצוע לא עבד. שירי מימון אמרה "אני חושבת שאת מדהימה, יש בך הכל מבחינתי, פשוט בחירת שיר לא טובה. הנאמבר התחיל ונשאר כמו שהוא וכמה שניסית להרים אותו, לא הייתה לך את האפשרות כי המנעד שם נורא קטן". 44% הצבעה – כחול מקרן פלס בלבד. אחוזי ההצבעה הנמוכים לא עזרו לעדן זהר ולאחר התייעצות בין השופטים בסיום הערב הוחלט שעדן היא המודחת בשלב זה ולכן היא תסיים את דרכה בתחרות.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.