אתם קבעתם: אור עמרמי ברוקמן ואלה-לי להב זוכים יחדיו בביצוע המצטיין של שלב הדו-קרב האחרון ב"הכוכב הבא". השניים זכו ב- 55.03% מקולות הגולשים עבור הביצוע לשיר "סניוריטה" ("Señorita"). 

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שאור עמרמי ברוקמן ואלה-לי להב העניקו את הביצוע הטוב והמפתיע ביותר במהלך שלב הדו-קרב אשר שודר בשבוע שעבר ב"הכוכב הבא". הביצוע של השניים לשיר "סניוריטה" ("Señorita" – במקור של Shawn Mendes & Camila Cabello) נבחר לא פחות מ- 55.03% מהגולשים שלנו לביצוע הטוב ביותר.

This poll is no longer accepting votes

טופ 13: מהו הביצוע הטוב ביותר?אלה-לי ואור בחרו לשיר את הלהיט "Señorita" בשלב הדו-קרב מול ללי קולישקין וגאיה שאקי. ביצוע מושלם לצמד הצעיר שנחשב לפייבוריטים הגדולים לזכות בתחרות. "הביצוע היה מדהים. זה ביצוע של אירוויזיון, של VMA…" אמר להם סטטיק. שירי מימון אמרה להם "היה ביצוע מעולה, ודווקא השירים האלה הם לא פשוטים, אתם הורסים את הבריאות!" 95% הצבעה – כחול מכל השופטים.תוצאות הסקר

מורן אהרוני ממשיכה לשמור על מקום בשלישיה הפותחת! אהרוני יחד עם עדן אלנה הגיעו למקום השני עם 19.05% מקולות הגולשים. השתיים ביצעו את השיר "Natural Woman" בפרק האחרון.

ללי קולישקין וגאיה שאקי תופסות את המקום השלישי עם 6.88% מקולות הגולשים. אוהד שרגאי במקום הרביעי. רביב כנר ממשיך לאכזב ומתברג רק במקום השישי. עומר אליהו שהצליח להגיע בסקר הקודם למקום הרביעי – מגיע הפעם רק למקום השמיני. וצמד הזמרים המוכשרים דוראל סעדון ועדן זהר סיון מגיעים אל המקום האחרון – בגלל בחירת שיר לא טובה.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.