ללי קולישקין ועומר אליהו ניצחו בדו קרב והבטיחו את מקומם בהמשך התחרות. דנה לפידות, נתן קטורזה, אור אדי וענג ישראל הודחו סופית מהתחרות.

ממשיכים בשלב הדו-קרב! עשרה מתמודדים הבטיחו את מקומם בשלב הבא לאחר שבפרקים הקודמים ניצחו בדו-קרבים: אור עמרמי ברוקמן, אלה-לי להב, עדן אלנה, גאיה שאקי, דוראל סעדון, מורן אהרוני, עדן זהר סיון, לינוי וגיל. גם אוהד שרגאי וניקי גולדשטיין זכו בפרקים הקודמים ל- SAVE כך שגם הם עולים לשלב הבא. שני דו קרבים נערכו גם היום:This poll is no longer accepting votes

מהו הביצוע הטוב ביותר בשלב הדו-קרב?ענג ישראל – "Proud Mary"

ענג ישראל בחרה לשיר בשלב הדו קרב את "Proud Mary" (במקור של Tina Turner) אבל ההופעה לא עבדה כראוי. "אני לא מבינה את זה. אולי זה בעיה אצלי" אמרה עליה פלס. "את שרה מאוד יפה אבל בחירת השיר מאוד לא לטובתך" אמר אמדורסקי. הזמרת קיבלה 47% הצבעה ושלושה אדומים משירי, קרן ואיתי.

ללי קולישקין – "Turning Tables"

ללי קולישקין צריכה 48% הצבעה כדי להמשיך לשלב הבא. ללי בחרה לשיר את השיר "Turning Tables" (במקור של Adele) כשהיא לבדה על הבמה ומבצעת היטב את השיר תוך כדי שהיא מוכיחה את יכולותיה הקוליות. "את נהדרת, יש לך זהות, לכי עם זה" אמרה עליה קרן פלס. אמדורסקי אמר לה ש"את זמרת אדירה, מיוחדת, שלמה…" 88% הצבעה – כחול מכל השופטים.

ללי קולשקין הצליחה להרים את המסך ולכן ענג ישראל מועמדת להדחה.לואי עלי – "לינדה לינדה"

לואי עלי הגיע נבחר במקום השני לאודישן הטוב ביותר בשלב הגורלי בסקר שערכנו. הערב הוא עולה ראשון עם השיר "לינדה לינדה" (במקור של חיים משה), למרות ביצוע מלא פוטנציאל היה שם המון בלאגן. "יש לך את הקול, יש לך את הכריזה, אבל מה שקרה פה עם הדרבוקה היה פגז" אמר לו איתי לוי. לעומת זאת, אמדורסקי אמר לו "לא הייתה פה יכולת קולית מרשימה, לא הפלת אותנו מהרגליים, יכול להיות שצריך לתת יותר רגש בשירה. גם אם אתה בא לעשות שמח, תביא איזה מקום אחד בשיר שבו נגיד 'איזה זמר'". 60% הצבעה – אדום מאמדורסקי, סטטיק ובן אל.

עומר אליהו – "פרי גנך"

עומר אליהו צריך 61% הצבעה כדי להמשיך לשלב הבא. הזמר בחר לשיר את "פרי גנך" (במקור של אביבה אבידן ואלי לוזון). ביצוע מרגש, עוצמתי ומדויק לעומר אליהו. "אתה בצעת את השיר מדהים. ריגשת והתכוונת, אני לא ידוע איך בוחנים דבר כזה" אמר עליו איתי לוי. תגובה זו ריגשה מאוד את עומר אליהו שסיפר על פטירתם של סבו וסבתו בשנה האחרונה. לעומת זאת, אמדורסקי אמר לו "אני חושב שהביצוע לא היה טוב, הפגנת קושי ומאמץ". 68% הצבעה – אדום משירי, מימון, סטטיק ובן אל.

עומר אליהו מנצח בדו-קרב ואילו לואי עלי מועמד להדחה.מי ממשיך לשלב הבא?

אם סיום שלב הדו קרב יש 8 מתמודדים אשר מועמדים להדחה. לואי עלי, רביב כנר, להקת "התבלינים" ו"מועדון הקצב של אביהו פנחסוב" ממשיכים לשלב הבא על פי בחירת השופטים.

דוראל סעדון, מורן אהרוני, עדן זהר סיון, לינוי וגיל מבטיחים את מקומם בהמשך התחרות. גם אוהד שרגאי זוכה ל- SAVE. רביב כנר, דנה לפידות ומועדון הקצב של אביהו פנחסוב מועמדים להדחה. דנה לפידות, נתן קטורזה, אור אדי וענג ישראל הודחו סופית מהתחרות.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.