דוראל סעדון, הכוכב הבא 2020, MAKO

אתם קבעתם: בפעם השניה ברציפות, דוראל סעדון ביצע את האודישן הטוב ביותר גם בפרק השלישי של שלב האודישן הגורלי של 'הכוכב הבא 2020'. דוראל זכה ב- 32.56% מקולות הגולשים כאשר ביצע את השיר "Heaven". דנה לפידות במקום השני.

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שדוראל סעדון הוא המתמודד אשר הפתיע את הגולשים עם אודישן מצויין במהלך פרק האודישנים השלישי של השלב הגורלי. הביצוע של דוראל לשיר “Heaven” (במקור של Bryan Adams) נבחר על ידי 32.56% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק זה.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק השלישי של השלב הגורלי?דוראל סעדון, בן 20 מבאר שבע, ביצע באודישן הראשון את השיר “Someone you Loved” (במקור של Lewis Capaldi) הפתיע את כולם עם קול מלאכי ומרגש, אולי המרגש ביותר עד כה העונה! סיפורי חייו של הזמר הבאר שבעי תרם להתרגשות והתמיכה בזמר הצעיר… במהלך האודישן הראשון דוראל סעדון גנב הערב את ההצגה וקיבל 95% הצבעה!

בעקבות האודישן המעולה, נבחר דוראל סעדון לאודישן הטוב ביותר בפרק האודישנים הרביעי על ידי גולשי האתר. לכן, זו הפעם השנייה שדוראל סעדון מצטיין ונבחר על ידי גולשנו לאודישן הטוב ביותר.תוצאות הסקר

דנה לפידות, הפייבוריטית של פרק האודישנים השלישי, ביצעה באודישן הגורלי את השיר "מנגינה" (אשר נכתב על ידה ובוצע על ידי עדן בן זקן). הזמרת זכתה ב- 25.58% מקולות הגולשים ולכן הגיעה למקום השני. עדן אלנה, שגם נבחרה כפייבוריטית של פרק האודישנים השני, דורגה במקום השלישי כאשר קיבלה 18.60% מקולות הגולשים. במקום הרביעי ניתן למצוא את ניקי גולדשטיין עם 16.28% מהקולות, ובמקום החמישי עומר אליהו עם 6.98% מהקולות בלבד.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.