רביב כנר, הכוכב הבא 2020, MAKO

אתם קבעתם: רביב כנר ביצע את האודישן הטוב ביותר בפרק השני של שלב האודישן הגורלי של 'הכוכב הבא 2020'. רביב זכה ב- 37.84% מקולות הגולשים כאשר ביצע את השיר "Sign of the Times". מורן אהרוני במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שרביב כנר הוא המתמודד אשר הפתיע את הגולשים עם אודישן מצויין במהלך פרק האודישנים השני של השלב הגורלי. הביצוע של רביב לשיר “Sign of the Times” (במקור של Harry Styles) נבחר על ידי 37.84% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק זה.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק השני של השלב הגורלי?רביב כנר הוא מתופף בן 25 מנס ציונה. הזמר ביצע באודישן הראשון את השיר “Angels” (במקור של Robbie Williams) בצורה מרגשת בהקשר לסיפור חייו לפיו איבד כמה מחבריו במהלך ‘צוק איתן’. במהלך האודישן הראשון כל השפטים העבירו את הזמר והוא זכה ב- 93% הצבעה.

למרבה ההפתעה, בסקר שנערך לאחר שידור הפרק הראשון בו התמודד רביב, נבחר הזמר רק למקום הרביעי בסקר – אחרי אור עמרמי ברוקמן, אלה-לי להב ואוהד שרגאי. כעת, מצליח רביב להפתיע את כל הגולשים עם ביצוע מיוחד ומרגש לשיר “Sign of the Times” (במקור של Harry Styles) באודישן הגורלי. רביב כנר קיבל חמישה כחולים ונכנס לנבחרת הסופית. בסקר שלנו, כאמור, הוא מצליח לזכות במקום הראשון ואף לעקוף את מורן אהרוני.תוצאות הסקר

מורן אהרוני, הפייבוריטית של פרק האודישנים החמישי, ביצעה באודישן הגורלי את השיר "Love Runs Out" (במקור של OneRepublic). הזמרת זכתה ב- 32.43% מקולות הגולשים – דיי קרוב לתוצאותו של רביב כנר. הלהקה 'מועדון הקצב של אביהו פנחסוב' דורגה במקום השלישי כאשר קיבלה 24.32% מקולות הגולשים. במקום הרביעי והחמישי ניתן למצוא את להקת 'התבלינים' ואור אדי אשר זכו, כל אחד, ב- 2.70% מקולותיכם.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]