גלית ויצמן, הכוכב הבא, MAKO

אתם קבעתם: גלית ויצמן ביצעה את האודישן הטוב ביותר בפרק השמיני של 'הכוכב הבא'. הזמרת האלמונית אשר משמשת כסייעת בגן ילדים זכתה ב- 33.33% מקולות הגולשים. עופר נוה במקום השני.

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שגלית ויצמן היא המתמודדת אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק השמיני בו עברו חמישה מתמודדים נוספים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של גלית ויצמן לשיר "The Show Must Go On" (במקור של Queen) נבחר על ידי 33.33% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים השמיני.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השמיני?גלית ויצמן, בת 46 מנהריה, סייעת בגן ילדים, בחרה לשיר את "The Show Must Go On" (במקור של Queen) וביצעה אותו בצורה עוצמתית, מצמררת ומפתיעה. הזמרת קיבלה 77% הצבעה בזכות הביצוע המהפנט ובזכות שירי מימון אשר שכנעה את אמדורסקי שלא לתת לה אדום. האם יש קיים סיכוי שנראה את גלית ויצמן בנבחרת הסופית? לדעתי כן!תוצאות הסקר

את המקום השני תופס עופר נוה אשר ביצע את השיר "Laisse Moi T'aimer" של מייק ברנט. נוה קיבל 20.83% מקולות הגולשים. במקום השלישי נמצאות ענג ישראל ושירה צפרי עם 16.67% מהקולות כל אחת. ינון חג'ג' זכה במקום ה- 5 עם 12.50% מהקולות.

בחירת הגולשים עד כה

עד כה בחרתם בשישה פייבוריטים על סמך האודישן הראשון: אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, דנה לפידות, דוראל סעדון, מורן אהרוני, שירה גבריאלוב, דניאל בן חיים וגלית ויצמן.

שימו לב: עדיין ניתן להצביע לאודישן הטוב ביותר מתוך הפרק השמיני:

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים התשיעי?

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.