ליטא באירוויזיון 2024: פובילאס וארבוליס (Povilas Varvuolis) יביים את הופעתו של סילבסטר בלט (Silvester Belt) על בימת אירוויזיון 2024 במאלמו.

ההכנות לקראת אירוויזיון 2024 מגיעות לשיאן. בימים אלו כל האומנים המשתתפים כבר נכנסו לחדר החזרות על מנת להתכונן להופעת חייהן על הבמה הגדולה באירופה. גם ליטא נמצאת בימים אלו בהכנות, וכעת נחשף שם הבמאי שיביים את ההופעה הליטאית באירוויזיון הקרוב –  פובילאס וארבוליס (Povilas Varvuolis), וזו אינה הפעם הראשונה שהוא עובד על בימת התחרות.

פובילאס הגיע לראשונה לתחרות האירוויזיון בתור שופט מטעם ליטא באירוויזיון 2014. החל מ-2017 הוא התחיל לביים באירוויזיון ולמעשה מאז הוא משמש באופן קבוע כבימאי ההופעות של ליטא באירוויזיון, כך שזאת תהיה הפעם השביעית שבה פובילאס יעבוד עם המשלחת הליטאית. בנוסף, ביים את השיר הגרמני באירוויזיון 2021.

מה מחכה לנו בהופעה של ליטא השנה? סילבסטר בלט הודיע בראיון מיוחד לרדיו של רשת הטלוויזיה הליטאית LRT כי מתוכננים שינויים קלים בהופעה החיה של השיר, שעתידים להתבצע כדי להתאים את ביצוע השיר לבמה גדולה יותר מזו של גמר ה-"Eurovizija.LT". למרות החשיפה על השינויים וההתאמות שהשיר אמור לעבור עד להופעה החיה במאלמו, סילבסטר בלט הבהיר כי מדובר בשינויים קטנים בלבד שלא ישפיעו ולא יהוו הבדל משמעותי מההופעה המוכרת של השיר מתחרות קדם האירוויזיון אותה ניצח.
ליטא באירוויזיון 2024

הזמר סילבסטר בלט (Silvester Belt) ניצח בקדם האירוויזיון הליטאי "Eurovizija.LT" ונבחר לייצג את המדינה באירוויזיון 2024 שיתקיים בחודש מאי הקרוב במאלמו, עם השיר איתו התמודד בתחרות קדם האירוויזיון "Luktelk" (בעברית "חכה/חכי"). הנציג הליטאי יבצע את שירו כשיר מספר 3 בחלקו הראשון של חצי הגמר הראשון שייערך ב-7 במאי. השיר נכתב על ידי הזמר ביחד עם אלנה יורגטיטה (Elena Jurgaitytė) וג'סיקה שיווקאיטה (Džesika Šyvokaitė). השיר מבוצע בשפה הליטאית.

בימים אלה מדורגת ליטא במקום ה-12 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2024.

סילבסטר בלט – מי אתה?

סילבסטר בלט (Silvester Belt) הוא זמר ליטאי בן 26, אשר החל את דרכו בתעשיית המוזיקה המקומית בגיל צעיר. ב-2010 ניסה לייצג את ליטא באירוויזיון הילדים עם השיר "Pi-pa-po" והגיע למקום השמיני.

ב-2017 התחרה בריאליטי המקומי "Aš – superhitas" וזכה במקום הראשון. ב-2018 השתתף בגרסה המקומית של הריאליטי "אקס פקטור" אך הודח כבר בשבוע הרביעי. בשנים האחרונות שחרר חמישה שירים לתחנות הרדיו המקומיות.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-24 של ליטא באירוויזיון. ליטא הצטרפה לתחרות ב-1994 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2006 לאחר שלהקת "LT United" סיימה במקום השישי עם השיר "We Are The Winners".
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments