סילבסטר בלט (Silvester Belt) הוא המועמד המועדף עליכם לייצג את ליטא באירוויזיון 2024 עם השיר "Luktelk", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הזמר זכה ב-46.58% מקולות הגולשים.

בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהמועמד המועדף עליכם לייצג את ליטא באירוויזיון 2024 הוא הזמר סילבסטר בלט (Silvester Belt), אשר מתמודד בקדם האירוויזיון הליטאי עם השיר "Luktelk". הזמר זכה בסקר ב-46.58% מקולות הגולשים. הגמר הליטאי שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הערב בשעה 21:00.
תוצאות הסקר:

במקום השני עם 34.25% מקולות הגולשים, דורגה הלהקה דה רופ (The Roop) עם השיר "Simple Joy". למקום השלישי עם 6.85% מקולות הגולשים, הגיעו ויבי גאנג (VB Gang) עם השיר "Kaboom!!!".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את ליטא באירוויזיון 2024?

דירוג מערכת יורומיקס:

צוות מערכת יורומיקס שהאזין לשירים, הסכימו הסכמה מלאה עם הבחירה של הקוראים. מערכת האתר גם בחרה בזמר סילבסטר בלט (Silvester Belt) במקום הראשון בפער ניכר. דה רופ (The Roop) דורגו במקום השני על ידי חברי המערכת, ובמקום השלישי דורגו ויבי גאנג (VB Gang). כדי לצפות בתוצאות המלאות של דירוג חברי מערכת יורומיקס לחצו כאן.

ספוטיפיי:

עפ"י כמות ההאזנות בספוטיפיי, ניתן לזהות גם כאן שהזמר סילבסטר בלט (Silvester Belt) זוכה לפופולריות ומוביל בענק בכמות ההאזנות! לזמר כ-691 אלף האזנות! במקום השני מדורגת להקת דה רופ (The Roop) עם 117 אלף האזנות. במקום השלישי מפתיעה להקת שאוור (Shower) עם כ-105 אלף האזנות. ויבי גאנג (VB Gang), שנבחרה למקום השלישי על ידי קוראנו ועל ידי צוות מערכת האתר, מדורגים במדד הספוטיפיי רק במקום החמישי עם כ-48 אלף האזנות.
סילבסטר בלט – מי אתה?

סילבסטר בלט (Silvester Belt), זמר ויוצר בן 26, סיים את לימודיו המוזיקליים באוניברסיטת ווסטמינסטר בלונדון. שמו האמיתי הוא סילבסטראס בלטה (Silvestras Beltė). ב-2017 הוא זכה בתכנית הריאליטי המוזיקלית בליטא "Aš – superhitas". ב-2018 התמודד ב"אקס פקטור" הליטאי. בלט יוצר מוזיקת פופ המשלבת מוטיבים אלקטרוניים יחד עם השפעות של מוזיקת רייב..

Eurovizija.LT 2024

הערב בשעה 21:00 (שעון ישראל) תערוך רשת הטלוויזיה הליטאית, LRT, את הגמר של קדם האירוויזיון "Eurovizija.LT" – בסיומו ייבחרו הנציג והשיר הליטאי לאירוויזיון 2024 שייערך במאלמו, שוודיה. עשרה שירים יתמודדו הערב בגמר, והזוכה ייבחר כמידי שנה ע"י שילוב של הצבעת הקהל והצבעת השופטים.

הגמר יחל בשעה 21:00 ויימשך עד השעה 00:00.
לצפייה בגמר של קדם האירוויזיון הליטאי – לחצו כאן! או כאן!

המתמודדים בגמר הליטאי לפי סדר הופעתם:

  1. Aistè – “We Will Rule the World
  2. Žalvarinis – “Gaudė Vėjai” (Catching the winds)
  3. Pluie de Comètes – “Be careful
  4. Silvester Belt – ”Luktelk
  5. VB Gang – ”Kaboom!!!
  6. Il Senso – “Time
  7. Shower – “Impossible
  8. Monika Marija – “Starting Tommorow
  9. Queens of Roses – “Walk through fire
  10. The Roop – “Simple Joy

לחצו על שם השיר להאזנה!

בין המתמודדים בגמר מספר שמות מוכרים:

להקת קווין אופ רוזס (Queen Of Roses): התמודדו בקדם הליטאי שלוש פעמים בשנים 2017 ו-2019 (הודחו ברבעי הגמר) וב-2022 (מקום שמיני ואחרון בגמר).

פלוי דה קומט (Pluie de Comètes): ההרכב כולל בתוכו את יוסטה קראויליטה (Justė Kraujelytė) שהתמודדה בקדם הליטאי ב-2022 עם השיר "How to Get My Life Back" (מקום שישי) וב-2023 עם השיר "Need More Fun" (מקום שמיני).

מוניקה מריה (Monika Marija): התמודדה בקדם הליטאי שלוש פעמים בשנים 2018 (מקום רביעי), 2019 (מקום שני), וב-2020 (מקום שלישי). נציין שב-2019 מוניקה העפילה לגמר גם עם השיר "Criminal" אך בחרה לפרוש איתו כדי לא לפצל קולות בהצבעת הגמר בין שני השירים שלה.

להקת איל סנסו (Il Senso): התמודדו בקדם הליטאי ב-2023 עם השיר "Sparnai" (בעברית: "כנפיים") והגיעו למקום העשירי והאחרון בגמר.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-24 של ליטא באירוויזיון. ליטא הצטרפה לתחרות ב-1994 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2006 לאחר שלהקת "LT United" סיימה במקום השישי עם השיר "We Are The Winners".
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments