רשת הטלוויזיה הגרמנית פרסמה פרטים חדשים אודות הפורמט החדש "!Ich will zum ESC", דרכו ייבחר אומן נוסף שישתתף בקדם האירוויזיון הגרמני במטרה לייצג את גרמניה באירוויזיון 2024.

כפי שכבר דווח באתר בחודש שעבר, רשת הטלוויזיה הגרמנית הכריזה על תוכנית חדשה הנקראת "!Ich will zum ESC" (בעברית: "אני רוצה ללכת לאירוויזיון), אשר תצא לדרכה במהלך החודש בערוץ הגרמני ARD Mediathek. במהלך התוכנית יתמודדו 15 אומנים על מקום אחד נוסף בקדם האירוויזיון הגרמני שייערך ב-16 בפברואר. האומן יתווסף לרשימת מתמודדי הקדם שטרם פורסמה.

הפורמט החדש יתפרס על פני שישה פרקים, אותם ינחו זוכת אירוויזיון 2014 קונצ'יטה וורסט (Conchita Wurst) והזמר והיוצר האירי ריאה גרייבי (Rea Garvey) שמתגורר כיום בגרמניה. השניים ישמשו כמאמנים למשתתפים בתוכנית.

כפי שפורסם עד כה, במהלך הפרקים שני המאמנים ירכיבו כל אחד קבוצות מתוך 15 האומנים שנבחרו. לאחר מכן המאמנים יעבדו עם הזמרים על הופעות פוטנציאליות באירוויזיון עם מלחינים לפי בחירתם. בפרק החמישי, שישודר שבוע לפני הגמר, ארבעת המועמדים האחרונים יפיקו את שירם לתחרות ולאחר מכן שני אומנים ייבחרו וימשיכו לפרק הגמר.

כעת, חשפה רשת הטלוויזיה הגרמנית מידע מפורט יותר אודות פרקי התוכנית, הכולל שעות ותאריכי שידור.
רשימת המתמודדים בתוכנית:

 1. Anne
 2. Apollson
 3. Béranger
 4. Bibiane
 5. Celina
 6. Christos
 7. Esther
 8. Florian
 9. Jamina
 10. Luca
 11. Lyn
 12. Marie
 13. Paul
 14. Sophie
 15. Sven

פרק ראשון – החלק הראשון של שלב האודישנים – 25 בינואר

בפרק זה ייקחו חלק שבעה מתמודדים: כריסטוס (Christos), אפולסון (Apollson), אן (Anne), פול (Paul), ג'מינה (Jamina) ואסתר (Esther). המטרה של כל אחד מהמתמודדים יהיה לנסות להרשים את המאמנים שלהם.

פרק שני – החלק השני של שלב האודישנים – 25 בינואר

בפרק זה ייקחו חלק שמונת המתמודדים הנותרים: סופי (Sophie), לוקה (Luca), סלינה (Celina), סוון (Sven), מארי (Marie), ברגאנר (Béranger), לין (Lyn) ופלוריאן (Florian). גם הם יצטרכו לעמוד בפני המשימה ולהרשים את המאמנים שלהם.

פרק שלישי – אימון ווקאלי – 25 בינואר

בפרק זה יחולקו המתמודדים לקבוצות. כל קבוצה תכלול בין שניים לשלושה משתתפים, כאשר כל קבוצה תעבוד על הופעותיהם החיות יחד עם שופטים אורחים אשר ישמשו כמאמנים ווקאליים: איבון אמברה (Yvonne Ambree) וקטרין מיקביץ' (Katrin Mickiewicz). בתום הפרק יודחו שני מתמודדים.

פרק רביעי – הביצוע הוא הכל! – 30 בינואר

בפרק זה יהיה מדובר על החשיבות של הנוכחות הבימתית וכמו כן, יתבקש כל אחד מהמתמודדים לבצע אתגר הקשור בכך. בנוסף, ייקח חלק השופט האורח ניקאטה תומפסון (Nikeata Thompson).

פרק חמישי – כתיבת שירים – 1 בפברואר

פרק זה יתקיים באולפן הקלטות, שבו יהיה על כל אחד מהמתמודדים לעבוד על מבנה השיר למשך זמן קצר. בתום הפרק ייבחרו ארבעת המתמודדים אשר יופיעו בגמר התוכנית.

פרק שישי ואחרון – הגמר הגדול – 8 בפברואר

בפרק זה ארבעת הפיינליסטים יבצעו את שירם לתחרות שיעובד על ידי המאמנים, לראשונה מול קהל, כאשר בסוף המשדר הקהל יחליט על זוכה התוכנית אשר ישתתף בקדם האירוויזיון הגרמני יחד עם יתר המתמודדים בקדם.
גרמניה באירוויזיון 2023

להקת לורד אוף דה לוסט (Lord Of The Lost), שזכתה בקדם האירוויזיון הגרמני, ייצגה את גרמניה עם שירה "Blood & Glitter" (בעברית: "דם ונצנצים"). גרמניה, שמשתתפת אוטומטית בגמר האירוויזיון, הגיעה בגמר הגדול למקום האחרון עם 18 נקודות.

זאת הפעם השנייה ברציפות שבה גרמניה מסיימת במקום האחרון, הפעם הרביעית מתוך שמונת ההשתתפויות האחרונות של גרמניה בתחרות, והפעם העשירית בסך הכל מאז שהצטרפה לתחרות.

מקור: eurovisionfun.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-67 של גרמניה באירוויזיון. גרמניה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של גרמניה הייתה באירוויזיון 2010 עם השיר "Satellite" בביצועה של הזמרת לנה מאייר-לנדרוט.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments