רביעיית הגמר – הכוכב הבא 2020, MAKO

אור עמרמי ברוקמן, אלה-לי להב, גאיה שאקי ועדן אלנה יתמודדו הערב על כרטיס הטיסה לאירוויזיון 2020 אשר יערך ברוטרדם שבהולנד. כל הפרטים שחשוב לדעת רגע לפני הגמר הגדול של הכוכב הבא…

[addtoany]

 

הרגע בו כולנו חיכינו לו ממש עמוד לקרות! בעוד זמן קצר נגלה מי ייצג את ישראל באירוויזיון 2020. ארבעת הפיינליסטים של העונה, אור עמרמי ברוקמן, אלה-לי להב, גאיה שאקי ועדן אלנה, יעלו זה אחר זה על בימת "הכוכב הבא" במטרה לכבוש את דעתם של הצופים והשופטים.
השופטים האורחים בגמר יהיו שופטים בעלי ניסיון וידע רב הקשור לתחרות האירוויזיון. מדובר בנטע ברזילי (זוכת אירוויזיון 2018), סתיו בגר (כותב ומפיק השיר "Toy"), צדי צרפתי, גל אוחובסקי, מרגול, צביקה פיק (מלחין השיר "דיווה"), יואב גינאי (כותב השיר "דיווה) וג'ורדי.

הערב שצפוי לפנינו יחולק לשני סבבים. בסבב הראשון יתקיימו שני דו-קרבים – "ראש בראש", כאשר את תוצאות הדו קרב יקבע הקהל באולפן, צוות השופטים וגם הקהל בבית. הזוכה בכל דו קרב ימשיך לסבב הבא. בין שני המפסידים תערך הצבעה נוספת בה יקבע הקהל מיהו המועמד השלישי שימשיך לשלב האחרון.
בסבב השני יבצעו שלושת הפיינליסטים שיר נוסף שיהיה לשירם האחרון בגמר. בתום ביצוע השירים תחל הצבעה בשיטת האירוויזיון כאשר המקום הראשון יקבל 12 נק', המקום השני יקבל 10 נק' והמקום השלישי 8 נק'. למעשה, שלושה מתמודדים יבצעו הערב שני שירים ואילו מתמודד אחד יבצע שיר אחד בלבד מאחר והוא יסיים את דרכו לאחר הסבב הראשון.
מהם השירים שיבצעו המתמודדים הערב?

הימורים

רגע לפני גמר "הכוכב הבא" ישראל מדורגת במקום ה- 25 מתוך 41 מדינות בטבלאות ההימורים. בחירת הנציג הישראלי לתחרות עשויה לשנות במקצת את מיקום מדינתנו בטבלאות ההימורים אך מדובר בשינויים מינוריים מאחר והדגש בתחרות האירוויזיון הוא בעיקר על השיר.

בסקר שנערך באתר שלנו, בו הצביעו מאות גולשים, אתם קבעתם שאלה-לי להב צריכה לייצג את ישראל באירוויזיון 2020. אור עמרמי ברוקמן דורג במקום השני, עדן אלנה במקום השלישי ואילו גאיה שאקי במקום הרביעי. לתוצאות המלאות של הסקר – לחצו כאן!

ארבעה מתמודדים נבחרו להתמודד בגמר הכוכב הבא: אור עמרמי ברוקמן, אלה-לי להב, גאיה שאקי ועדן אלנה. אחד מתוך הארבעה ייצג את ישראל באירוויזיון 2020, לאחר שייערך עבורו קדם אירוויזיון פרטי אשר ישודר בכאן11 ב- 3 במרץ. הזוכה יתמודד בחצי הגמר הראשון של תחרות האירוויזיון אשר ייערך ב- 12 במאי 2020.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[addtoany]