צילום מתוך אינסטגרם

לואי עלי הודח מתחרות "הכוכב הבא לאירוויזיון" ולכן כבר לא נראה אותו מייצג את ישראל באירוויזיון. שמונה מתמודדים בלבד נשארו בתחרות ויתמודדו בשלב חצי הגמר אשר ישודר ביום שבת.

[fblike][addtoany]

 

תשעה מתמודדים התמודדו על שמונה מקומות פנויים בשלב חצי הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" אשר ישודר ביום במוצאי שבת הקרוב. תשעת המתמודדים חולקו הערב לשלשות אשר התמודדו בתלת קרב. המפסיד בכל תלת-קרב הועמד להדחה ובסיום התכנית נפרדנו ממתמודד אחד – לואי עלי.This poll is no longer accepting votes

טופ 8: מהו הביצוע הטוב ביותר?

ללי קולישקין – "Girl On Fire"

ללי קולשקין עולה ראשונה בשלב התלת-קרב והיא בחרה לשיר את "Girl On Fire" (במקור של Alicia Keys). פתיחה מעולה לתלת קרב עם ביצוע טוב לללי. סטטיק אמר "זה נראה כאילו את עושה את זה שנים עם מאה אלף הופעות אבל את רעבה כאילו זו ההופעה הראשונה שלך". 87% הצבעה – כחול מכל השופטים.

עדן אלנה – "יחפה"

עדן אלנה צריכה 88% הצבעה כדי להבטיח את מקומה בשלב חצי הגמר. עדן ביצעה את "יחפה" (במקור של נינט טייב). כבר אמרתי בעבר שעדן אלנה הרבה יותר חזקה בשירים שקטים לעומת שירי R&B קצביים. ביצוע מטורף ומרגש של עדן אלנה. שירי מימון אמרה "את יודעת לבחור שירים. את יודעת לבחור. את פשוט יודעת לעשות בחירות נכונות. את יודעת מתי לרגש ומתי להפציץ. את מביאה את הפופ הכי רלוונטי בעולם ואז פתאום את מביאה שיר של נינט שהוא יחסית ממזמן. את מדהימה". 78% הצבעה – אדום מאמדורסקי.

לואי עלי – "יא מאמא"

לואי עלי צריך מעל 79% הצבעה כדי להבטיח את מקומו בשלב הבא. לואי בחר לשיר את "יא מאמא" (במקור של שמעון בוסקילה) בצורה נקייה ובליווי פסנתר. האם התרגשתי? לא. האם זה היה ביצוע הטוב ביותר שלו? לא. שירי מימון אמרה "זה שיר שהופעתי איתו שמונה שנים וכל פעם שהייתי שרה אותו, ושרתי אותו מאות פעמים, הייתי מתרגשת ממנו. אי אפשר להתווכח כי זה עיניין של טעם ואיזה מן מומנטום שהיה פה שלא הצליח להגיע אליי". 55% הצבעה – אדום מקרן ושירי.

לואי עלי קיבל את אחוז ההצבעה הנמוך ביותר ולכן הוא מועמד להדחה.מורן אהרוני – "Love On Top"

מורן אהרוני פותחת את התלת-קרב השני עם השיר "Love On Top" (במקור של Beyoncé) בליווי ארבעה רקדנים. בזמן שביונסה מבצעת את כל העלויות בקלילות רבה, נראה כי מורן אהרוני נלחמת בגרונה וזאת משום שהיא ככל הנראה צרודה וחולה. אמדורסקי אמר "נתת צבע משלך, זה לא היה מישהי שעושה ביונסה וזה יפה מאוד. יש כמה דברים שבמלודיה של השיר המקורי הם מאוד קשים ועשית אותם קצת יותר פשוט. זה לא היה הנאמבר הכי טוב שלך בעונה". 68% הצבעה – אדום מאמדורסקי.

אור עמרמי ברוקמן – "אלוף העולם"

אור צריך 69% הצבעה כדי להבטיח את מקומו בחצי הגמר. אור בחר לשיר את "אלוף העולם" (במקור של חנן בן ארי). ביצוע טוב לאור אבל לא בטוח שהוא חידש כאן משהו אחרי הביצוע הקודם לשיר של חנן בן ארי. אמדורסקי אמר "מצד אחד, ביצוע מאוד שובה לב. מצד שני, אני לא יכול להתעלם מזה שזה נורא נורא צועק. אני יודע שלפעמים יוצר לו להגיד הברה או שתיים שקטה, ואני נמס מהקול שלך כשאתה שר בשקט. אם הייתי אתה הייתי ממשיך לעשות את מה שאתה עושה. יש לך אינסטינקטים טובים. אני מבטא אך ורק את דעתי על העניין". 77% הצבעה – אדום מאמדורסקי.

רביב כנר – "Always"

רביב כנר, הכוכב הבא 2020, MAKO

רביב כנר צריך 69% הצבעה כדי להבטיח את מקומו בחצי הגמר. הפעם בחר הזמר לבצע את "Always" (במקור של Bon Jovi) אך קולו נשמע מאוד לחוץ ולא במיטבו. רביב נראה מאוד לחוץ. "יש משהו לא עקבי. מנאמבר מדהים שנתת בתכנית הקודמות, פתאום אתה עושה את זה. זה היה צעקני מידי, חזק מידי, לא הייתה דינמיקה, פתאום הייתה מודולציה, יש לך תדר בקול שהוא מדהים, אבל צריך לדעת איך לנצל אותו", אמרה שירי מימון. 67% הצבעה – אדום ממימון ואמדורסקי.

רביב כנר קיבל את אחוז ההצעה הנמוך ביותר ולכן הוא מועמד להדחה.אוהד שרגאי – "פה גדול"

אוהד שרגאי פותח את התלת-קרב השלישי עם שיר מקורי שכתב והלחין עם עידו אוחיון אשר נקרא "פה גדול". ביצוע מצויין לשיר אלקטרופופ מטורף. 69% הצבעה למרות שכל השופטים הצביעו כחול. נראה שהקהל פחות התחבר. שירי מימון אמרה "אני פשוט נהנת ממך, אני נהנת לראות את זה על הבמה, אתה מעביר מסר וכתבת שיר מעולה. הלוואי ותישאר".

אלה-לי להב – "Wild Enough"

אלה-לי להב צריכה 70% הצבעה כדי להבטיח את מקומה בחצי הגמר. הזמרת הצעירה ביצעה את השיר "Wild Enough" (במקור של Elina) בליווי רקדנית. ביצוע קולי מדוייק להפליא שבא להוכיח שלאלה-לי יכולות ווקליות מעולות למרות קולה הקטן והעדין. אמדורסקי אמר לאלה-לי: "יופי של שיר. לאף אחד לא הפריע שהוא לא מכיר את השיר, נתת ביצוע שכולל את כל היכולות שלך. את יודעת לצרוח מאוד יפה, את יודעת להגיש מאוד נעים, אני חושב שאת צריכה לייצג את ישראל באירוויזיון". 83% הצבעה – חמישה כחולים.

גאיה שאקי – "idontwannabeyouanymore"

גאיה שאקי, הכוכב הבא 2020, MAKO

גאיה שאקי צריכה 70% הצבעה כדי להבטיח את מקומה בשלב הבא. הזמרת בחרה לשיר את "idontwannabeyouanymore" (במקור של Billie Eilish). ביצוע קולי מושלם למרות שמדובר שוב בביצוע לא קומיוניקטיבי. קשה לי מאוד להתחבר לגאיה או לביצועים שלה. בן אל אמר לה "איך שאת הולכת, מה שאת עושה שם, זה היה נראה כל כך קטן עלייך". 85% הצבעה – כחול מכל השופטים.

אוהד שרגאי קיבל את אחוז ההצעה הנמוך ביותר ולכן הוא מועמד להדחה.לסיכום:

עם סיום התכנית נאלצו השופטים לבחור את המודח הבא בין לואי עלי, רביב כנר ואוהד שרגאי. אוהד שרגאי ורביב כנר ממשיכים לשלב חצי הגמר ואילו לואי עלי הודח מהתחרות וכבר לא ייצג את ישראל באירוויזיון 2020.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike][addtoany]