לינוי אקלה, הכוכב הבא 2020,MAKO

אתם קבעתם: בפעם השניה ברציפות, לינוי אקלה ביצעה את האודישן הטוב ביותר גם בפרק הרביעי של שלב האודישן הגורלי של 'הכוכב הבא 2020'. לינוי זכתה ב- 29.27% מקולות הגולשים כאשר ביצע את השיר "Your The One That I Want" יחד עם בעלה גיל. לואי עלי צמוד אליה במקום השני.

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שלינוי אקלה היא המתמודדת אשר הפתיעה את הגולשים עם אודישן מצויין במהלך פרק האודישנים הרביעי של השלב הגורלי. הביצוע של אקלה לשיר “Your The One That I Want” (במקור של John Travolta ו- Olivia Newton John) נבחר על ידי 29.27% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק זה.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק הרביעי של השלב הגורלי?

לינוי אקלה בחרה לשיר באודישן הראשון את "Get Lucky" (במקור של Daft Punk) בגרסה מאוד אקספירמנטלית. מצד אחד שמעו קול מצויין ומרשים, מצד שני שמעו עיבוד מבולגן ולא קומיוניקטיבי. הזמרת קיבלה רק 41% הצבעה וזכתה ב- SAVE מהמנחים. ובצדק! בעקבות האודישן זכתה לינוי אקלה בסקר האודישן הטוב ביותר בפרק ה- 15. לכן, זו הפעם השנייה שלינוי אקלה מצטיינת ונבחרה על ידי גולשנו לאודישן הטוב ביותר.תוצאות הסקר

לואי עלי הגיע למקום האחרון בפרק האודישנים השני, אך הפעם הוא מתמקם במקום השני עם אודישן מוצלם לשיר "כאב של לוחמים" (במקור של עידן עמדי). בסקר שלנו קיבל לואי 26.83% מקולות הגולשים – דיי צמוד למקום הראשון.

ענג ישראל מתמקמת במקום השלישי עם 21.95% הצבעה בעקבות ביצוע מוצלח שליר "אייכה". לא רחוק משם נמצא נתן קטורזה אשר זוכה במקום הרביעי  עם 19.51% הצבעה. את המקום החמישי מקבל עדן זהר סיון עם 2.44% בלבד. אפשר לשים לב שהתוצאות דיי צמודות פרט לעדן זהר אשר זוכה לכמות נמוכה מאוד של הצבעות.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.