אתם קבעתם: אור עמרמי ברוקמן ביצע את האודישן הטוב ביותר בפרק הראשון של שלב האודישן הגורלי של 'הכוכב הבא 2020'. הזמר הצעיר זכה ב- 40.38% מקולות הגולשים כאשר ביצע את השיר "ניצחת איתי הכל". אלה-לי להב במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שאור עמרמי ברוקמן הוא המתמודד אשר הפתיע את הגולשים עם אודישן מצויין במהלך פרק האודישנים הראשון של השלב הגורלי. הביצוע של ברוקמן לשיר "ניצחת איתי הכל" (במקור של עמיר בניון) נבחר על ידי 40.38% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק זה.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק הראשון של השלב הגורלי?אור עמרמי ברוקמן גנב את ההצגה במהלך הפרק הראשון של העונה. הזמר הצעיר, בן 16 בלבד מתל אביב, סיפר במהלך התכנית הראשונה כיצד אומץ בגיל שנה וחצי על ידי שני אבות. הביצוע שלו לשיר "מה אתה רוצה ממני" השאיר את השופטים והצופים בבית פעורי פה, מה שהביא לזמר לא פחות מ-97% הצבעה במהלך התכנית. בנוסף, האודישן של אור נבחר לאודישן הטוב ביותר בפרק הראשון.

בשלב האודישן הגורלי בחר הזמר הצעיר לשיר את "ניצחת איתי הכל" (במקור של עמיר בניון). מדובר בעוד אודישן מצויין שהשאיר אותי חסר מילים. אור עמרמי ברוקמן קיבל 5 כחולים ונכנס לנבחרת הסופית. לזמר מובטח עתיד רחוק בתחרות "הכוכב הבא".תוצאות הסקר

ההפרשים בין אור עמרמי ברוקמן ליתר המתמודדים הוא דיי משמעותי. כאמור אור קיבל 40.38% מקולות הגולשים, אך את המקום השני תופסת הזמרת אלה-לי להב אשר ביצעה את "Into You" (במקור של Ariana Grande) וקיבלה בסקר 23.08% מקולות הגולשים. הזמרת הצעירה, ללי קולישקין, דורגה במקום השלישי כאשר קיבלה 15.38% מקולות הגולשים. במקום הרביעי מתמקם הזמר הידוע, אוהד שרגאי, עם 13.46% מקולות הגולשים ובמקום החמישי והאחרון – גאיה שאקי, עם 7.69% מקולותכם.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]