אתם קבעתם: שירה גבריאלוב ביצעה את האודישן הטוב ביותר בפרק השישי של 'הכוכב הבא'. הזמרת הידועה וביתו של המוסיקאי מיקי גבריאלוב זכתה ב- 66.67% מקולות הגולשים. דייב ספקטור במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם ששירה גבריאלוב היא המתמודדת אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק השישי בו עברו שלושה מתמודדים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של גבריאלוב לשיר "Shallow" (במקור של Lady Gaga ו- Bradley Cooper) נבחר על ידי 66.67% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים השישי.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השישי?שירה גבריאלוב, בת 30 מתל אביב, נבחרה גם לאודישן שלו הכי חיכיתם! מסקר שנערך באתר שלנו לפני תחילת העונה, נבחרה שירה גבריאלוב לשם החם ביותר מבין רשימת המתמודדים, כאשר הזמרת זכתה ב- 50.18% מקולות הגולשים. שירה היא ביתו של הזמר מיקי גבריאלוב. היא הוציאה בעבר מספר שירים לרדיו הישראלי ואף השתתפה בשלב מחנה האימונים לאמריקן איידול בארה"ב. חיידק האירוויזיון נדבק בה כאשר השתתפה באירוויזיון 2019 כזמרת הליווי של הזמר צ'ינגיז (Chingiz) אשר ייצג את אזרבייג'אן עם השיר "Truth". שירה בחרה לשיר באודישן את השיר "Shallow" (במקור של Lady Gaga ו- Bradley Cooper). הביצוע המושלם של שירה אשר הצליחה להביע את השיר בצורה מדוייקת העניק לה 91% אחוזי הצבעה.תוצאות הסקר

את המקום השני בסקר אשר ערכנו תפס זמר הפופ-אופרה דייב ספקטור אשר זכה בסקר ב- 33.33% מקולות הגולשים. הזמר הים-תיכוני הידוע איציק שמלי לא זכה לאף קול מבין קולות הגולשים באופן מפתיע!בחירת הגולשים עד כה

עד כה בחרתם בשישה פייבוריטים על סמך האודישן הראשון: אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, דנה לפידות, דוראל סעדון, מורן אהרוני ושירה גבריאלוב.

שימו לב: עדיין ניתן להצביע לאודישן הטוב ביותר מתוך הפרק השמיני:

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השמיני?

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]