דניאל בן חיים, הכוכב הבא, MAKO

אתם קבעתם: דניאל בן חיים ביצע את האודישן הטוב ביותר בפרק השביעי של 'הכוכב הבא'. בוגר 'כוכב נולד 5' זכה ב- 77.78% מקולות הגולשים. אור אדי במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שדניאל בן חיים הוא המתמודד אשר נבחר לאודישן הטוב ביותר בפרק השביעי בו עברו רק שני מתמודדים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של בן חיים לשיר "ואם תבואי אליי" (במקור של עידן רייכל) נבחר על ידי 77.78% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים השביעי.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השביעי?דניאל בן חיים, בן 32 ממגדל העמק, הוא בוגר 'כוכב נולד 5' בו התמודדו גם חן אהרוני ובועז מעודה. הזמר בחר לבצע באודישן הראשון את השיר "ואם תבואי אליי" (במקור של עידן רייכל). הזמר כבש את המסך וביצע את השיר בצורה יוצאת מהכלל. ביצוע מדוייק ומרגש… האם השנה סוף סוף ישראל תשלח שיר ים-תיכוני לאירוויזיון? 81% הצבעה.תוצאות הסקר

את המקום השני בסקר אשר ערכנו תפסה אור אדי, זמרת פופ ים-תיכוני אשר הייתה חברה בעבר בצמד 'קייט ואור' אשר הוציא מספר שירים אשר הפכו ויראליים ברחבי הרשת. אור ביצעה את השיר "ברצלונה" (במקור של משה פרץ ודנה לפידות) ובסקר שלנו זכתה ב- 22.22% מקולות הגולשים.

בחירת הגולשים עד כה

עד כה בחרתם בשישה פייבוריטים על סמך האודישן הראשון: אור עמרמי ברוקמן, עדן אלנה, דנה לפידות, דוראל סעדון, מורן אהרוני, שירה גבריאלוב ודניאל בן חיים.

שימו לב: עדיין ניתן להצביע לאודישן הטוב ביותר מתוך הפרק השמיני:

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השמיני?

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]