מכירת הכרטיסים תחל, ככל הנראה, מחר (חמישי) – כך דווחים רשתות התקשורת. הנהלת יחסי הציבור של האירוויזיון מכחישים. מחירי הכרטיסים לגמר אירוויזיון 2019 נעים בין 1,150 שקלים ל- 2,000 שקלים. 

רשתות התקשורת מדווחות הערב כי מכירת הכרטיסים תחל, ככל הנראה, מחר (חמישי). למעשה, מכירת הכרטיסים לגרין רום עבור חצי הגמר הראשון כבר החלה אך בהמשך הערב נחסמה. לא ברור אם הרוכשים אכן יקבלו את הכרטיסים או שמא רכישתם תבוטל. למרות זאת, מקבוצת דבי, המנהלת את יחסי הציבור של אירוויזיון 2019, נמסר לנו כי מדובר בשמועה בלבד. כשיהיה מועד רשמי הם ידאגו לעדכן את הציבור.
כאשר תפתח מכירת הכרטיסים, יימכרו כרטיסים לתשעה מופעים בסך הכל: עבור הגמר ושני חצאי הגמר, ועבור כל מופע ימכרו כרטיסים לשתי חזרות גנרליות – האחת תיערך ערב לפני המופע ואילו השנייה בצהרי יום המופע. עבור כל מופע יוצעו למכירה כ- 4,000 כרטיסים, זאת בשל גודל הבמה אשר תבנה באולם ובשל סידורי אבטחה נוספים. 3,000 כרטיסים נוספים ישוריינו למשלחות השונות ולאיגוד השידור האירופי. המכירה תתבצע דרך אתר "לאן".

מכירי הכרטיסים נחשבים למכירים גבוהים מאוד מהמחירים בשנים האחרונות. הכרטיס הזול ביותר בגמר האירוויזיון בישראל יהיה 1,150 שקלים ואילו הכרטיס הזול ביותר בגמר האירוויזיון בפורטוגל בשנה שעברה היה 140 שקלים – פי 8.2!

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments