ללי קולישקין: כל הפרטים על הזמרת הצעירה אשר מתמודדת ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ועשויה להפתיע את כולנו באירוויזיון 2020.

 

ללי קולישקין, תלמידת תיכון בת 16 מנהריה, היא אוהדת אירוויזיון מגיל 3 ומעוניינת להגשים את חלומה ולייצג את ישראל על הבמה הגדולה ברוטרדם. היא ממש יכולה לראות את עצמה שם יחד עם הרבה רקדנים מאחוריה. היא מושפעת מזמרות כמו ביונסה, אריאנה גרנדה, ריהאנה ושירי מימון. החלום שלה הוא להתפתח בתחום השירה ולעשות מזה קריירה גדולה.'הכוכב הבא': האודישן הראשון – "Stay"

באודישן הראשון ביצעה הזמרת את השיר "Stay" (במקור של Rihanna) בצורה מדוייקת ומרשימה. ללי סימנה מטרה והיא לא תעצור עד שתגשים אותה. זמרת הפופ הצעירה זכתה ב- 95% הצבעה.

 

האם האודישן הראשון השאיר רושם רב על הגולשים שלנו? כנראה שלא… ללי הגיעה רק למקום הרביעי בסקר האודישן הטוב ביותר בפרק השני אשר נערך באתר. עדן אלנה, ינאי בן חמו, ומועדון הקצב של אביהו פנחסוב השאירו רושם טוב יותר. אך ככל הנראה, ללי קולישקין מסוגלת לביצועים טובים ומרשימים הרבה יותר.'הכוכב הבא' – האודישן הגורלי – "Addicted To You"

בשלב האודישן הגורלי בחרה הזמרת לשיר את “Addicted To You” (במקור של Avicii) בגרסה אקוסטית ושקטה. ביצוע פופ מצויין ומלא ביטחון לללי הצעירה, כך שאפילו השופטים לא יכלו להשאר אדישים. אין ספק שמדובר באודישן אפילו טוב יותר מהראשון. כל השופטים העבירו את ללי כך שהזמרת קיבלה 100% הצבעה. הזמרת זכתה להכנס לנבחרת הסופית.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 20 הגדולים

ללי קולישקין התמודדה בדו קרב מול ענג ישראל. הזמרת הצעירה הייתה צריכה %48 הצבעה כדי להמשיך לשלב הבא. ללי בחרה לשיר את השיר "Turning Tables" (במקור של Adele) כשהיא לבדה על הבמה ומבצעת היטב את השיר תוך כדי שהיא מוכיחה את יכולותיה הקוליות. "את נהדרת, יש לך זהות, לכי עם זה" אמרה עליה קרן פלס. אמדורסקי אמר לה ש"את זמרת אדירה, מיוחדת, שלמה…" 88% הצבעה – כחול מכל השופטים.

בסקר שנער ב- EuroMix העניקו הגולשים לללי קולישקין את המקום ה- 12 בלבד עבור הביצוע לשיר "Turning Tables". אלה-לי להב קטפה את המקום הראשון.]

'הכוכב הבא' – דו קרב – 16 הגדולים

ללי קולישקין וגאיה שאקי התמודדו יחדיו מול אלה-לי להב ואור עמרמי ברוקמן אשר ביצעו את השיר “Señorita”. ללי וגאיה ביצעו את השיר "Umbrella" (במקור של Rihanna) ועשו זאת בהצלחה רבה. הן יוצרות יחדיו הרמוניות מעולות. אמדורסקי אמר להן "אני יודע שיש פה שתי מפלצות, אתן כל כך שונות ומדהימות". "זה היה ביצוע פנומנלי, זה היה מקסים, זה היה יפה, זה היה מרגש" אמרה להן שירי מימון. 88% הצבעה – כחול מכל השופטים. אלה-לי ואור קיבלו 95% הצבעה ולכן ללי קולישקין הועמדה להדחה. בסיום התכנית החליטו השופטים שללי צריכה להמשיך לשלב הבא.

 

'הכוכב הבא' – הכיסא החם – 13 הגדולים

ללי קולישקין התמודדה בשלב ה"כיסא החם" והייתה זקוקה ל- 69% הצבעה כדי לשריין את מקומה בשלב הבא. ללי בחרה לשיר את "Wings" (במקור של Little Mix) כשהיא נראת בוגרת יותר ומלווה ברקדניות על הבמה. ביצוע מצויין של ללי למרות שהייתי רוצה לראות אותה זזה ומחייכת קצת יותר. בסוף השיר ללי "פיקששה" ולא הצליחה לסיים את השיר. אמדורסקי אמר "יש לך קצב מדהים… את שרה לא יאמן… ורקדת… אני לא ציפיתי ממך לדבר כזה… יש לך עוד כמה חזרות לפני שאת מייצגת את ישראל באירוויזיון. אז למדת שאת רוקדת חזק מידי, מהר מידי, זה משפיע על הקול שלך. אז למדת את זה עכשיו. את מדהימה…" 89 אחוזי הצבעה – כחול מכל השופטים. ללי הבטיחה את מקומה בשלב הבא.'הכוכב הבא' – דו קרב – 12 הגדולים

ללי התמודדה בדו-קרב מול רביב כנר. הזמרת צריכה 75% הצבעה כדי להבטיח את מקומה בשלב הבא. ללי בחרה לשיר את "She Wolf" (במקור של David Guetta). אני קצת מתקשה להבין את הבחירות של ללי – הייתי רוצה לראות אותה טורפת את הבמה, רוקדת, מקפיצה… שתיהיה זמרת פופ צעירה ואנרגטית. אבל לרוב אנחנו מקבלים ממנה בלדות, אמנם מבוצעות היטב, אבל אם נרצה לשלוח בלדה לאירוויזיון אז סביר להניח שנבחר במתמודדים אחרים. למרות זאת, השופטים התלהבו מאוד מהביצוע. 88% הצבעה – כחול מכל השופטים. ללי מבטיחה את מקומה בשלב הבא.

 

'הכוכב הבא' – הכיסא החם – 11 הגדולים

ללי קולישקין צריכה מעל 57% הצבעה כדי לשריין מקום בשלב הבא. הזמרת בחרה לשיר את השיר "אם היית רואה" (במקור של עידן רייכל) וזו הפעם הראשונה שללי שרה בעברית. ללי בחרה להקדיש את השיר לאביה, שלא נמצא בקשר עם ללי. הזמרת הצעירה שוב פעם שרה בלדה אך הפעם לא מדובר בבלדת פופ ודווקא הכיוון הזה ישב עליה בול. ללי עשתה זאת בצורה מושלמת. אולי הביצוע הטוב ביותר שלה עד היום. ולמרות זאת סקעת בחר לתת לה אדום: "אני חושב שהטקסט הזה כל מי שישיר אותו פשוט יתמוטט ממנו, כי זה פשוט טקסט מושלם. אני חושב שזמרת טובה כמוך לא יכולה להרשות לעצמה כל כך הרבה קישוטים ילדותיים. אבל בגלל שאת ילדה, אז זה נסלח כרגע". 78% הצבעה – אדום מסקעת. ללי מבטיחה את מקומה בשלב הבא.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 10 הגדולים

ללי קולישקין התמודדה מול אוהד שרגאי בשלב הדו קרב והיא צריכה מעל 74% הצבעה כדי להבטיח את מקומה. הזמרת הצעירה ביקשה לבצע את "I Lived" (במקור של OneRepublic). התחלה מאוד מדוייקת, ללא "קישוטים" רבים מידי (כמו שהראל סקעת ביקש ממנה בתכנית הקודמת). העיבוד הקצבי בהמשך פחות ישב עליה טוב. אמדורסקי אמר: "אומרים לפעמים על זמרים שמזייפים פה ושם תחושה של רגש, משהו בתחושה שאת מעבירה אין בו שום זיוף, שלא יעלה לך לראש אבל את ממש מוצלחת". 80% הצבעה – אדום מאיתי לוי. ללי ממשיכה לשלב הבא.

'הכוכב הבא' – תלת קרב – 9 הגדולים

ללי התמודדה מול עדן אלנה ולואי עלי. ללי עולה ראשונה בשלב התלת-קרב והיא בחרה לשיר את "Girl On Fire" (במקור של Alicia Keys). פתיחה מעולה לתלת קרב עם ביצוע טוב לללי. סטטיק אמר "זה נראה כאילו את עושה את זה שנים עם מאה אלף הופעות אבל את רעבה כאילו זו ההופעה הראשונה שלך". 87% הצבעה – כחול מכל השופטים. הזמרת הצעירה עולה לשלב חצי הגמר.

'הכוכב הבא' – חצי הגמר – 8 הגדולים

בשלב הראשון של חצי הגמר חולקו ארבעת המתמודדים לשתי זוגות אשר ביניהם נערך דו קרב. ללי פותחת את הדו-קרב מול עדן אלנה. היא בחרה לבצע את השיר "Mirrors" (במקור של Justin Timberlake) על במה הזהה להופעתה של תמרה טודבסקה המקדונית באירוויזיון 2019. אחד הביצועים הטובים של הזמרת בתחרות, ביצוע עדין ומרגש והחיוך הממיס בסוף… סוף… "את כאילו לא שייכת לפה. את יכולה להיות בשורה אחת עם מלא זמרות אמריקאיות. יש לך מבטא מושלם וזה פשוט יושב עלייך מדהים", אמרה שירי מימון. 80% הצבעה – אדום מאיתי לוי. ללי מנצחת בדו קרב וממשיכה לשלב הבא.

בשלב הבא התמודדה ללי מול אלה-לי להב ועדן אלנה. ללי בחרה לבצע את השיר "Writing's On The Wall" (במקור של Sam Smith) בשלב הגורלי, רגע לפני הגמר הגדול. ללי מלווה בשישיית כלי מיתר ונתנה ביצוע מדהים! היא הביאה את כל היחוד שלה לבמה הזו והביצוע היה מרהיב. הייתי מציע לללי קצת לסלסל פחות – אבל פרט לזה היה מדהים! "מהאירוויזיונים שראיתי ואלה שלא ראיתי אני חושב שאת מהווקליסטים הטובים שישראל אי פעם שלחה או תשלח. זמרת כל כך טובה" אמר אמדורסקי.

לבסוף, לאחר הצבעה בה לקחו חלק השופטים והצופים בשיטת האירוויזיון, ללי הגיעה רק למקום השלישי ולכן היא הודחה מהתחרות רגע לפני הגמר הגדול.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.