ללי קולישקין: כל הפרטים על הזמרת הצעירה אשר מתמודדת ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" ועשויה להפתיע את כולנו באירוויזיון 2020.

 

ללי קולישקין, תלמידת תיכון בת 16 מנהריה, היא אוהדת אירוויזיון מגיל 3 ומעוניינת להגשים את חלומה ולייצג את ישראל על הבמה הגדולה ברוטרדם. היא ממש יכולה לראות את עצמה שם יחד עם הרבה רקדנים מאחוריה. היא מושפעת מזמרות כמו ביונסה, אריאנה גרנדה, ריהאנה ושירי מימון. החלום שלה הוא להתפתח בתחום השירה ולעשות מזה קריירה גדולה.'הכוכב הבא': האודישן הראשון – "Stay"

באודישן הראשון ביצעה הזמרת את השיר "Stay" (במקור של Rihanna) בצורה מדוייקת ומרשימה. ללי סימנה מטרה והיא לא תעצור עד שתגשים אותה. זמרת הפופ הצעירה זכתה ב- 95% הצבעה.

 

האם האודישן הראשון השאיר רושם רב על הגולשים שלנו? כנראה שלא… ללי הגיעה רק למקום הרביעי בסקר האודישן הטוב ביותר בפרק השני אשר נערך באתר. עדן אלנה, ינאי בן חמו, ומועדון הקצב של אביהו פנחסוב השאירו רושם טוב יותר. אך ככל הנראה, ללי קולישקין מסוגלת לביצועים טובים ומרשימים הרבה יותר.'הכוכב הבא' – האודישן הגורלי – "Addicted To You"

בשלב האודישן הגורלי בחרה הזמרת לשיר את “Addicted To You” (במקור של Avicii) בגרסה אקוסטית ושקטה. ביצוע פופ מצויין ומלא ביטחון לללי הצעירה, כך שאפילו השופטים לא יכלו להשאר אדישים. אין ספק שמדובר באודישן אפילו טוב יותר מהראשון. כל השופטים העבירו את ללי כך שהזמרת קיבלה 100% הצבעה. הזמרת זכתה להכנס לנבחרת הסופית.

'הכוכב הבא' – דו קרב – 20 הגדולים

ללי קולישקין התמודדה בדו קרב מול ענג ישראל. הזמרת הצעירה הייתה צריכה %48 הצבעה כדי להמשיך לשלב הבא. ללי בחרה לשיר את השיר "Turning Tables" (במקור של Adele) כשהיא לבדה על הבמה ומבצעת היטב את השיר תוך כדי שהיא מוכיחה את יכולותיה הקוליות. "את נהדרת, יש לך זהות, לכי עם זה" אמרה עליה קרן פלס. אמדורסקי אמר לה ש"את זמרת אדירה, מיוחדת, שלמה…" 88% הצבעה – כחול מכל השופטים.

בסקר שנער ב- EuroMix העניקו הגולשים לללי קולישקין את המקום ה- 12 בלבד עבור הביצוע לשיר "Turning Tables". אלה-לי להב קטפה את המקום הראשון.

 

 

 

'הכוכב הבא' – דו קרב – 16 הגדולים

ללי קולישקין וגאיה שאקי התמודדו יחדיו מול אלה-לי להב ואור עמרמי ברוקמן אשר ביצעו את השיר “Señorita”. ללי וגאיה ביצעו את השיר "Umbrella" (במקור של Rihanna) ועשו זאת בהצלחה רבה. הן יוצרות יחדיו הרמוניות מעולות. אמדורסקי אמר להן "אני יודע שיש פה שתי מפלצות, אתן כל כך שונות ומדהימות". "זה היה ביצוע פנומנלי, זה היה מקסים, זה היה יפה, זה היה מרגש" אמרה להן שירי מימון. 88% הצבעה – כחול מכל השופטים. אלה-לי ואור קיבלו 95% הצבעה ולכן ללי קולישקין הועמדה להדחה. בסיום התכנית החליטו השופטים שללי צריכה להמשיך לשלב הבא.

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.