יוצאים לדרך: לפני ימים ספורים החלו באולם התחרות החזרות הטכניות לקראת אירוויזיון 2024, ונחשפו פרטים ראשוניים על הרכב ותצוגת בימת התחרות במאלמו ארנה.

אירוויזיון 2024 מתקרב ואיתו מגיעות לשיא ההכנות לקראת סשן החזרות הראשון. בימים האחרונים נחשפו פרטים ראשוניים על הבמה שנבנתה במאלמו בחודש האחרון ועל זוויות הצילום והתצוגה שילוו את מתמודדי התחרות. רשת הטלוויזיה השוודית ומפיקת האירוויזיון, SVT, החלה בעבודה יום-יומית באולם 'מאלמו ארנה' כדי לוודא שהכל יהיה מוכן לחזרות הסטנד-אין, שצפויות להתחיל בימים הקרובים ומהוות שלב נוסף לקראת החזרות הראשונות של מתמודדי התחרות שיחלו ב-27 באפריל.
ביום חמישי חשפו כמה מחברי הצוות ברשתות החברתיות שהבמה במאלמו ארנה תכיל פלטפורמות מרובעות המכילות תאורה, שיסתובבו ויחליפו פוזיציה בהתאם לכל הופעה. ניתן לראות כי הבמה בנויה על טכנולוגיית וידאו LED התוחמת את הרצפות, הקירות והתקרה, מעורבת בתאורה ואפקטים אוטומטיים.

סרטון נוסף שפורסם חושף את כמות זוויות המצלמה במהלך ההופעה של הולנד באירוויזיון ואת המהירות שהן משתנות. נראה שמפעילי המצלמות משתמשים ב-CuePilot, תוכנה דנית המשמשת בדרך כלל בהפקות מקצועיות ויקרות. התוכנה היא מערכת אוטומציה המאפשרת לשדרן הטלוויזיה להגדיר באופן אוטומטי את המצלמה המשדרת ולסדר מחדש את מהלכי המצלמה וזוויות הצילום.

מקור: eurovisionfun.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב-7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. האולם המארח של התחרות הוא "Malmö Arena", אשר אירח את התחרות גם ב-2013, ומכיל בתוכו כ-15,500 מושבים.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments