אזרבייג'אן באירוויזיון 2024: שירו של פאחרי (Fahree) לאירוויזיון ייחשף ב-15 למרץ. אל הנציג האזרי יצטרף על הבמה הזמר אילקין דובלטוב (Ilkin Dovletov) שניסה גם הוא לייצג השנה את אזרבייג'אן באירוויזיון.

השיר של אזרבייג'אן לאירוויזיון 2024 צפוי להיחשף ב-15 במרץ, כך מאשרת היום רשת הטלוויזיה האזרית, ITV. את השיר יבצע, כפי שפרסמנו ב-7 במרץ, הזמר פאחרי (Fahree) שנבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה המקומית.

אזרבייג'אן צפויה להתמודד בחלקו השני של חצי הגמר הראשון שייערך ב-7 במאי.
מוקדם יותר הבוקר, הודיע ​​פאחרי בחשבון הרשמי שלו באינסטגרם שעל בימת האירוויזיון יצטרף אליו זמר המוגהאם אילקין דובלטוב (Ilkin Dovletov), מוזיקאי שמבצע בעיקר מוזיקה קווקזית מסורתית. פאחרי הודה לאילקין על השתתפותו בשיר שלו ומסר: "בדיוק סיימנו לערוך את השינויים בשיר לאירוויזיון. אילקין תרם לשיר המון צבע שעליו חלמתי והגשים את הרעיון שהיה בליבי ובמוחי לחלק המוגהאם של השיר".

אילקין דובלטוב התפרסם לאחר שהתמודד בעונה האחרונה של "The Voice" באזרבייג'אן. הוא הופיע בפסטיבלים שונים ברחבי העולם וקידם את המוזיקה המסורתית של המדינה. יש לציין שאילקין הוא אחד מהיוצרים שחובבי האירוויזיון רצו לראות באירוויזיון מאז שהשתתף בתוכנית הריאליטי. יש לציין כי דובלטוב השתתף השנה בבחירה הפנימית של אזרבייג'אן והוא היה אחד מששת המועמדים הסופיים לאירוויזיון 2024.

בשלב זה טרם ידועים פרטים נוספים על השיר.

 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Fahree I.‎‏ (@‏‎itsfahree‎‏)‎‏

 

פאחרי – מי אתה?

פאחרי (Fahree) הוא זמר אזרי אשר נולד ב-1995 בבאקו, בירת אזרבייג'אן. הזמר מגיע ממשפחה אומנותית ומוזיקלית, כאשר אביו היה מתופף ג'אז וסבו היה שחקן מוערך במדינה.

במהלך שש שנים השקיע את זמנו בלימודים באוניברסיטה ולמד לתארים ראשון ושני במשפטים והיום הוא מוסמך כעורך דין. עם זאת, בזמן שהעולם נקלע למגפת הקורונה העולמית ב-2020, פאחרי בחר לחזור לחלום הילדות שלו ולהקדיש את חייו למוזיקה. ייצוג אזרבייג'אן באירוויזיון הקרוב יהיה הפרויקט הכי גדול בקריירה של הזמר עד כה.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-16 של אזרבייג'אן באירוויזיון. אזרבייג'אן הצטרפה לתחרות ב-2008 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2011 לאחר שהצמד אל וניקי זכה במקום הראשון עם השיר "Running Scared".
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments