רשת הטלוויזיה הסן מרינזית חשפה את רשימת המתמודדים בחצאי הגמר של קדם האירוויזיון "Una Voce Per San Marino 2024".

129 אמנים ממדינות שונות יתמודדו בשלב חצאי הגמר של קדם האירוויזיון "Una Voce Per San Marino 2024", כך חשפה רשת הטלוויזיה הסן מרינזית SMRTV. בארבעת חצאי הגמר הראשונים יתמודדו כ-30 מתמודדים בכל חצי גמר, בנוסף לשבעה מתמודדים בחצי הגמר השישי המיועד לאומנים מקומיים מסן מרינו בלבד.

מתוך ארבעת חצאי הגמר הראשונים, המקומות הראשונים בכל מקצה יזכו לעלות ישירות לגמר המקומי. נוסף לכך, יתקיים חצי גמר חמישי שיהיה מעין שלב הזדמנות שנייה. בחצי הגמר השישי יתמודדו אמנים מסן מרינו בלבד, כשבסיום חצי הגמר השישי ייבחר מתמודד נוסף, אזרח סן מרינו, שיעלה לגמר.




רשימת המתמודדים בחצאי הגמר:

חצי הגמר הראשון:

  1. Alabaster
  2. Aleph
  3. Alessandro Bruni
  4. Alis Ray
  5. Allegra
  6. AMANDA
  7. Cabiria
  8. Dafne
  9. Daudia
  10. ELA
  11. Elena
  12. Frammenti
  13. Giada Fazi
  14. Héctor mira
  15. ILENIA SUFFREDINI
  16. Isoladellerose
  17. ISOTTA
  18. ITAMA
  19. Julia
  20. Kija
  21. LOCO BOOMBOX
  22. Lord Spark
  23. Mace
  24. Masala e Foresta
  25. Miki Spire
  26. RanMa
  27. Sciaco
  28. Simon Evans
  29. Tommaso Sangiorgi
  30. Venn Smyth 
  31. Zaira

חצי הגמר השני:

  1. AaLE
  2. Acousticouple
  3. Alessio De Cicco
  4. Alessio’s mind
  5. Anthony 
  6. Babols
  7. BASTI
  8. BOOOM!
  9. Camellini
  10. Dan e i suoi Fratelli
  11. Deschema
  12. DIA
  13. Edoardo Brogi
  14. Falling Giant
  15. FEEL
  16. Francesco Balasso
  17. GUGLIELMO
  18. Haru
  19. Jucaso
  20. La bebae
  21. Lanona
  22. Lasties
  23. Manuel Meroni
  24. MEGARA
  25. Nemo
  26. Senzavolto
  27. Sika & Lurose
  28. Sofia Villa
  29. tomash
  30. Valerio Sgargi
  31. WILL ON EARTH




חצי הגמר השלישי:

  1. Alessandro e Guya Canino
  2. Alunno
  3. Atwood
  4. Camilla Rinaldi
  5. Camilla Ruffini
  6. Cinzia Paoletti
  7. Corde Libere
  8. Cristiano Cosa
  9. Daiana Lou
  10. Daniel Marin
  11. Eki & Katy
  12. Elina
  13. Emil Lindholm
  14. Fijord
  15. ILYTH
  16. Karma
  17. Lorenzo Postiglione
  18. Malvax
  19. MARK
  20. Mate
  21. Mhora
  22. Michela Baselice
  23. NOOR
  24. Operapop
  25. ROS-ARIA
  26. The Atlantis
  27. The Miss
  28. This is Elle
  29. Xada
  30. XGIOVE

חצי הגמר הרביעי:

  1. Auroro Borealo & Martelli
  2. Bluesy
  3. Brenda Novella
  4. CAINERO
  5. Casino Moon
  6. DƏVA
  7. DEZ
  8. Diego Federico
  9. Effemme
  10. Eklettika
  11. Elis
  12. FEDERUBIN
  13. FLAT BIT
  14. Gelida
  15. Junaisinsane
  16. Known Physics
  17. Mad
  18. Mirjam
  19. Myky
  20. Nadine Randle
  21. Only Sara
  22. Prima
  23. RAFFI
  24. Sandro Machado 
  25. Spiros
  26. Thea
  27. Veronica
  28. Vincent
  29. Vitania
  30. Viva




חצי הגמר השישי – אמנים סן מרינזים בלבד:

  1. Alessia Felici
  2. Francesco Mariani
  3. Giulia B.
  4. Gynevra
  5. HBH Band
  6. KIDA
  7. Why Xes

בין המתמודדים בקדם מספר שמות מוכרים:

מגארה (Megara): התמודדו בקדם האירוויזיון הספרדי ב-2023 עם השיר "Arcadia" והגיעו למקום הרביעי.

באסטי (Basti): שם הבמה של סבסטיאן שמידט (Sebastian Schmidt). התמודד בקדם הסן מרינזי ב-2018 עם השיר "Stay" והגיע למקום התשיעי. ב-2022 התמודד בקדם בפעם השנייה עם השיר "Running" והגיע למקום ה-11.

 

"Una voce per San Marino"

קדם האירוויזיון "Una voce per San Marino" ישמש כתהליך בחירת השיר והנציג של סן מרינו בפעם השלישית ברציפות. שישה חצאי גמר ייערכו בחודש פברואר, בעזרתם יקבעו שמונת המתמודדים שיעלו לגמר. תוצאות חצאי הגמר והגמר ייקבעו על ידי צוות שופטים. הגמר, שבסיומו ייבחר הנציג לאירוויזיון, יערך ב-24 בפברואר ב-"Teatro Nuovo Dogana".

התחרות המקומית שואפת לשלב את השתתפותם של אמנים חדשים ואמנים מוכרים מכל רחבי העולם, "בשם האיכות המוזיקלית והיכולת של 'Una Voce per San Marino' לשמש קרש קפיצה בתעשיית המוזיקה הבינלאומית".

בגמר יתמודדו 8 מתמודדים חדשים ו-8 מתמודדים מוכרים. המתמודדים המוכרים ייבחרו על ידי חברת ההפקות Media Evolution SRL ויתמודדו ישירות בגמר, בזמן שהמתמודדים החדשים יעברו את שלב האודישנים וחצאי הגמר. המתמודדים שעברו לשלב הבא הוזמנו לסן מרינו לאודישנים שייערכו מול צוות שופטים, ובימים אלו האודישנים עדיין בעיצומם.

קדם האירוויזיון המקומי התרחב מאוד בשנה שעברה, וכלל 106 אומנים שנבחרו להתחרות בחצאי הגמר שנערכו בשידור חי לאחר שצלחו את שלב האודישנים, מה שהפך את הקדם להיות אחד מקדמי האירוויזיון הגדולים ביותר של עונת 2023.

השנה תציין סן מרינו את הפעם הרביעית שבה תבחר את נציגיה לאירוויזיון דרך פורמט קדם אירוויזיון. הפעם הראשונה הייתה בשנת 2018, כאשר התוכנית "1in360" שימשה כקדם האירוויזיון. פורמט הקדם הנוכחי התקיים לראשונה ב-2022, כאשר הזמר אקילה לאורו (Achille Lauro) זכה במהדורה הראשונה וייצג את סן מרינו באירוויזיון שנערך בטורינו שבאיטליה עם השיר "Stripper". ב-2023 זכתה להקת פיקד ג'קס (Piqued Jacks) עם השיר "Like an Animal".

יש לציין שהקדם ייערך פעם נוספת וזאת למרות שבשני המקרים סן מרינו כשלה להעפיל לגמר הגדול. בשנה שעברה השתתף בקדם גם הזמר הישראלי זיו כהן, אך לא העפיל לשלב חצי הגמר.




סן מרינו באירוויזיון 2023

להקת פיקד ג'קס (Piqued Jacks), שזכתה בקדם האירוויזיון, ייצגה את סן מרינו באירוויזיון 2023 עם השיר "Like an Animal" (בעברית: "כמו חיה"). סן מרינו לא העפילה לגמר הגדול, לאחר שסיימה במקום ה-16 והאחרון בחצי הגמר השני עם 0 נקודות.

זהו ההישג הכי נמוך של סן מרינו בתולדות התחרות, ביחד עם המקום האחרון אליו הגיעה בחצאי הגמר ב-2008 וב-2017.

מקור: Una voce per San Marino.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-14 של סן מרינו באירוויזיון. סן מרינו הצטרפה לתחרות ב-2008 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2019 לאחר שהזמר סרהאט סיים במקום ה-19 עם השיר "Say Na Na Na".




רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments