אתם קבעתם: הביצוע של עדן גולן לשיר "You Raise Me Up" נבחר לביצוע הטוב ביותר בסבב הביצועים האחרון ששודר בפרק 20 של 'הכוכב הבא'. הזמרת זכתה ב-48.13% מקולות הגולשים. מיקה משה במקום שני ואור כהן במקום שלישי.

צילום מסך – קשת 12

היא עושה זאת שוב ושוב ושוב… אתם קבעתם שהביצוע של עדן גולן לשיר "You Raise Me Up" (במקור של ג'וש גרובן) היה הביצוע הטוב ביותר בסבב הביצועים ששודר בפרק 20 של 'הכוכב הבא', על פי התרשמות הצופים והגולשים שלנו. עדן נבחרה נבחר על ידי 48.13% מהגולשים שלנו.

שמונה מתוך תשעת הביצועים של עדן גולן לאורך העונה נבחרו לביצועים הטובים ביותר על ידי קוראנו. נתון נאה מאוד שעשוי להעיד על ההצלחה הצפויה של עדן בשלבים הסופיים.

תוצאות הסקר המלאות בהמשך הכתבה.
עדן בחרה להקדיש את השיר "You Raise Me Up" (במקור של ג'וש גרובן) לסבה שנפטר מ-ALS ולאמה שמלווה אותה ומעורבת מאוד בחייה. עדן בחרה לבצע את אחד השירים הגדולים והמרגשים שאני מכיר. עדן מתחילה עם צלילים נמוכים מאוד ויפהפיים להפליא. הטכניקה של עדן היא מהטובות ביותר מבין כל המתמודדים. יש בעדן כשרון ענק, שלצערי אנחנו נחשפים בעונה הזו רק לחלקו. אהבתי מאוד שלמרות ההתרגשות מהסרטון של אימה שהוקרן באמצע השיר, היא לא נשברה והמשיכה "להלחם" על השיר כדי לתת את הטוב ביותר. עדן יכולה להפגין קול גדול ומרשים ולרגש עם קול קטן ועדין. יש בעדן את כל החבילה. מושלמת.

שירי אמרה: "מה שקורה באירוויזיון זה שאת מחזיקה את עצמך כל כך על הבמה ואז יש את הרגע הזה של ההתפרקות, וזה בדיוק מה שקרן עכשיו לעדן. אחרי הביצוע את מרגישה שבאמת נתת את כל כולך ועשית מה שאת יכולה ורק עכשיו את יכולה לתת לעצמך ליפול. ואת פשוט מהממת". אסף הוסיף: "היא יודעת מה היא עושה, היא מתאמנת על זה מאז שהיא נולדה, היא כמו ספורטאית אולימפית, היא על מקצה מוזיקה והיא עושה את מה שצריך. היא למדה, היא מיישמת ומתאמנת – והיא מעולה. לתוך הדבר הזה צריך ליצוק תוכן, מישהו צריך לכתוב שיר שיהיה מרגש".

כל השופטים הצביעו בעד. עדן קיבלה 94%.
במקום השני עם 32.71% מקולות הגולשים, ניתן למצוא את מיקה משה עם הביצוע לשיר "יסמין" (במקור של הפיל הכחול). אור כהן מקבלת את המקום השלישי בסקר עם 10.28% מקולות הגולשים.

מקום 4 – דור שמעון | מקום 5 – שי טמינו

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה ביצוע היה הטוב ביותר בפרק האחרון?

הכוכב הבא לאירוויזיון

לקראת אירוויזיון 2024 החליטו בתאגיד השידור הישראלי לשוב ולבחור את הנציג הישראלי לתחרות בעזרת שיתוף פעולה עם קשת 12 והתוכנית "הכוכב הבא". מהתאגיד נמסר לאחר הבחירה: "ההחלטה התקבלה, בין היתר, בעקבות העלויות הכבדות של מימון ההכנות לתחרות האירוויזיון ושיגור המשלחת הישראלית לליברפול – עלות שאותה מבקשים בתאגיד להשקיע בתוכן איכותי חדש".

שיתוף הפעולה בין התאגיד לקשת זיכה את ישראל ב-6 עלויות רצופות לגמר, בשיאן זכתה נטע ברזילי במקום הראשון עם השיר "Toy" והביאה את האירוויזיון לישראל ב-2019.

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!