אתם קבעתם: הביצוע של עדן גולן וואלרי חמאתי לשיר "Let It Be" נבחר לביצוע הטוב ביותר בסבב הביצועים האחרון ששודר בפרק 19 של 'הכוכב הבא'. הצמד זכה ב-37.02% מקולות הגולשים. מיקה משה במקום השני ואור כהן במקום שלישי.

צילום מסך – קשת 12

אתם קבעתם שהביצוע של עדן גולן וואלרי חמאתי לשיר "Let It Be" (במקור של הביטלס) היה הביצוע הטוב ביותר בסבב הביצועים ששודר בפרק 19 של 'הכוכב הבא', על פי התרשמות הצופים והגולשים שלנו. עדן גולן נבחרה על ידי 37.02% מהגולשים שלנו.

תוצאות הסקר המלאות בהמשך הכתבה.
עדן ביצעה את השיר "Let It Be" (במקור של הביטלס). עדן מוכיחה שוב שהיא יכולה לבצע כל סגנון אפשרי בשיא הטבעיות. את עדן הפתיעה בדואט ולארי חמאתי, וההרמוניה הקולית של שתיהן פשוט מצמררת. שוב, לא מדובר בביצוע ווקאלי מהחזקים של עדן אבל הביצוע עבד נהדר והסגנונות השונים של הזמרות השתלבו יחד בצורה מופלאה.

ולארי: "עדן מדהימה בטירוף והבאתם אותי לשיר עם הפייבוריטית שלי – יש לך את הביטחון, הניסיון, הכריזמה וקול מדהים וכמובן אנגלית!". שירי: "כשאני חושבת על האירוויזיון אני באמת מרגישה שאת יכולה לעשות את זה, שאת זמרת שאפשר לסמוך עליה ושיחקת אותה מבחינתי". רן: "עדן, אני עובר איתך רכבת הרים בתוכנית הזו. סיפרת שקצת רעדת בביצוע וזה כל כך החמיא לך – זה שלא הכול מושלם אבל כל כך מרגש, הגשת את השיר בצורה אינטליגנטית והלוואי שיר כזה לאירוויזיון".

כל השופטים הצביעו בעד. עדן קיבלה 92%.
הזמרת שקיבלה אחוזי תמיכה גבוהים וקרובים למקום השני, היא מיקה משה שמקבלת 28.85% מקולות הגולשים. מיקה ביצעה יחד עם נטע ברזילי את השיר "נגמר".

גם הפעם אור כהן מקבלת את השלישי בסקר עם 12.98% מקולות הגולשים. אור ביצעה עם מרגול את השיר "Proud Marry".

מקום 4 – ליאן בירן | מקום 5 – דור שמעון | מקום 6 – שי טמינו

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה ביצוע היה הטוב ביותר בפרק האחרון?

הכוכב הבא לאירוויזיון

לקראת אירוויזיון 2024 החליטו בתאגיד השידור הישראלי לשוב ולבחור את הנציג הישראלי לתחרות בעזרת שיתוף פעולה עם קשת 12 והתוכנית "הכוכב הבא". מהתאגיד נמסר לאחר הבחירה: "ההחלטה התקבלה, בין היתר, בעקבות העלויות הכבדות של מימון ההכנות לתחרות האירוויזיון ושיגור המשלחת הישראלית לליברפול – עלות שאותה מבקשים בתאגיד להשקיע בתוכן איכותי חדש".

שיתוף הפעולה בין התאגיד לקשת זיכה את ישראל ב-6 עלויות רצופות לגמר, בשיאן זכתה נטע ברזילי במקום הראשון עם השיר "Toy" והביאה את האירוויזיון לישראל ב-2019.

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!