אתם קבעתם: הביצוע של אור כהן לשיר "לא ידעתי שתלכי ממני" נבחר לביצוע הטוב ביותר בסבב הביצועים האחרון ששודר בפרק 18 של 'הכוכב הבא'. הזמרת זכתה ב-26.88% מקולות הגולשים. עדן גולן במקום השני ומיקה משה במקום שלישי.

צילום מסך – קשת 12

לראשונה העונה: אור כהן מדיחה את עדן גולן מהפסגה! אתם קבעתם שהביצוע של אור כהן לשיר "לא ידעתי שתלכי ממני" (במקור של מתי כספי) היה הביצוע הטוב ביותר בסבב הביצועים ששודר בפרק 18 של 'הכוכב הבא', על פי התרשמות הצופים והגולשים שלנו. אור נבחרה נבחר על ידי 26.88% מהגולשים שלנו.

אור כהן מצליחה להדיח את עדן גולן מהצמרת, לאחר שבשבועות האחרונים זיהינו ודיווחנו שחיקה מסוימת בתמיכה לה זכתה עדן גולן.

תוצאות הסקר המלאות בהמשך הכתבה.
אור בחרה לבצע את השיר "לא ידעתי שתלכי ממני" (במקור של מתי כספי). אור היא אחת המתמודדות המפתיעות של העונה שהגיע במהלכה למעמד של עולה ודאית לגמר ואפילו זוכה פוטנציאלית. היא מביאה אנרגיות מגניבות לבמה וביטחון שיא. מדהים לראות שאור לקחה ביצוע קלאסי והפכה אותו למודרני ולסגנון הייחודי שלה. אני חייבת להגיד שהביצוע השאיר אותי עם פה פעור – אור פשוט מושלמת! המנעד שלה רחב מאוד, היא מביאה ביצוע שונה לחלוטין כל שבוע והיא מוזיקלית בטירוף. התווים הגבוהים אליהם היא מצליחה להגיע מרשימים ביותר ולדעתי מדובר בביצוע הטוב ביותר שלה בעונה! מבינה לחלוטין את רן שנעמד על שולחן השיפוט מרוב התרגשות.

איתי התחיל בתשבוחות: "את הפייבוריטית שלי והלוואי שתזכי לייצג את ישראל באירוויזיון! כל כך הרבה שנים שהמוזיקה חיכתה לזמרת כמוך". רן: "אני שתי עונות פה ואני נשבע שבחיים לא קרה לי שרעדתי ככה. אומן אמיתי זה מישהו שמסקרן אותך בקסם הזה, את חיה רעה ועשית לי את השנה". שירי: "את לוהטת! את כל כך טובה ואני לא חושבת שאת מבינה כמה את טובה". אסף סיכם: "מאוד מעניין לאן אפשר לקחת את האנרגיות האלה, ולי ממש קשה להבין לאיזה כיוון אפשר לקחת את השיר שייכתב לך לאירוויזיון. את שרה קצת רוק, קצת RnB אבל אני ממש שמח שאת כאן בתחרות".

כל השופטים הצביעו בעד. אור קיבלה 94%.
במקום השני, דיי קרוב למקום הראשון עם 24.38% מקולות הגולשים, ניתן למצוא את עדן גולן עם הביצוע לשיר "Masterpiece" (במקור של ג'סי ג'יי). מיקה משה מקבלת את המקום השלישי בסקר עם 23.13% מקולות הגולשים.

מקום 4 – שי טמינו | מקום 5 – דור שמעון | מקום 6 – אריק סיני | מקום 7 – ליאן בירן

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה ביצוע היה הטוב ביותר בפרק האחרון?

הכוכב הבא לאירוויזיון

לקראת אירוויזיון 2024 החליטו בתאגיד השידור הישראלי לשוב ולבחור את הנציג הישראלי לתחרות בעזרת שיתוף פעולה עם קשת 12 והתוכנית "הכוכב הבא". מהתאגיד נמסר לאחר הבחירה: "ההחלטה התקבלה, בין היתר, בעקבות העלויות הכבדות של מימון ההכנות לתחרות האירוויזיון ושיגור המשלחת הישראלית לליברפול – עלות שאותה מבקשים בתאגיד להשקיע בתוכן איכותי חדש".

שיתוף הפעולה בין התאגיד לקשת זיכה את ישראל ב-6 עלויות רצופות לגמר, בשיאן זכתה נטע ברזילי במקום הראשון עם השיר "Toy" והביאה את האירוויזיון לישראל ב-2019.

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!