אתם קבעתם: הביצוע של עדן גולן לשיר "The Climb" נבחר לביצוע הטוב ביותר בסבב הביצועים האחרון ששודר בפרק 17 של 'הכוכב הבא'. הזמרת זכתה ב-23.08% מקולות הגולשים. מיקה משה במקום השני ואילו אור כהן במקום שלישי.

צילום מסך – קשת 12

אתם קבעתם שהביצוע של עדן גולן לשיר "The Climb" (במקור של מיילי סיירוס) היה הביצוע הטוב ביותר בסבב הביצועים ששודר בפרק 17 של 'הכוכב הבא', על פי התרשמות הצופים והגולשים שלנו. עדן גולן נבחרה נבחר על ידי 23.08% מהגולשים שלנו.

תוצאות הסקר המלאות בהמשך הכתבה.
נדגיש כי עדן שוב זכתה בסקר שלנו, אך גם הפעם נרשמת שחיקה מסוימת בתמיכה בזמרת בקרב הציבור. בסקר שנערך לפני שבועיים עדן גולן זכתה ב-39% אחוזי תמיכה מתוך 14 המתמודדים שנבחרו לנבחרת. בשבוע שעבר נרשמו כ-27% אחוזי תמיכה ואילו כעת עדן זוכה רק ב-23% תמיכה.

עדן ביצעה בפרק 17 את השיר "The Climb" (במקור של מיילי סיירוס). אז ככה… עדן בהחלט זמרת טובה ומוכשרת! אבל אני מאוד מאוד מאוכזב שמאז שרן אמר לעדן שזה לא ראוי לרקוד ולשיר שירים שמחים אז היא בוחרת לבצע בלדות ושירים שקטים. אמנם עדן זמרת מעולה אבל כל הייחוד והסגנון שלה פשוט הולך לאיבוד, ולטעמי, אם החלטנו לשלוח השנה בלדה לאירוויזיון – אז יש בתכנית הזו ובכלל באירוויזיון עצמו זמרות שמשדרות יותר רגש ולכן אולי עדיף לבחור במתמודדת אחרת. אני אבהיר שעדן היא מהטובות ביותר בעונה – אבל היא מתפספסת לגמרי עם בחירות השירים.

רן אמר: "אני חושב שזה גם עיניין של בחירת שיר וגם עיניין של טעם. עדן הכי מתאימה שיש לאירוויזיון. כשחושבים על אירוויזיון, על גודל, על ההגשה, על איך שאת נראית, כל מה שאת מביאה לבמה את באמת ברמה מאוד מאוד גבוהה". אסף הוסיף: "זה היה קצת לוחץ. והיה רגע קטן ששרת פתאום בשקט וזה היה כל כך יפה. על זה קיבלת כחול".

כל השופטים הצביעו בעד. עדן קיבלה 90%.
הזמרת שקיבלה אחוזי תמיכה גבוהים מאוד, ודיי צמודים למקום השני, היא מיקה משה שמקבלת 21.89% מקולות הגולשים. מיקה הציגה בפרק האחרון ביצוע מפתיע ומיוחד ללהיט "Baby One More Time" (במקור של בריטני ספירס).

גם הפעם אור כהן מקבלת את השלישי בסקר עם 18.34% מקולות הגולשים. אור בחרה את השיר "Take Me to Church" (במקור של הוזייר).

מקום 4 – דור שמעון | מקום 5 – שי טמינו | מקום 6 – אריק סיני | מקום 7 – ליאן בירן | מקום 8 – אוראל רביד

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה ביצוע היה הטוב ביותר בפרק האחרון?

הכוכב הבא לאירוויזיון

לקראת אירוויזיון 2024 החליטו בתאגיד השידור הישראלי לשוב ולבחור את הנציג הישראלי לתחרות בעזרת שיתוף פעולה עם קשת 12 והתוכנית "הכוכב הבא". מהתאגיד נמסר לאחר הבחירה: "ההחלטה התקבלה, בין היתר, בעקבות העלויות הכבדות של מימון ההכנות לתחרות האירוויזיון ושיגור המשלחת הישראלית לליברפול – עלות שאותה מבקשים בתאגיד להשקיע בתוכן איכותי חדש".

שיתוף הפעולה בין התאגיד לקשת זיכה את ישראל ב-6 עלויות רצופות לגמר, בשיאן זכתה נטע ברזילי במקום הראשון עם השיר "Toy" והביאה את האירוויזיון לישראל ב-2019.

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!