קורנליה ג'ייקובס, הזמרת שייצגה את שוודיה באירוויזיון 2022, מצפה להגיע לישראל: "אני מחכה להצעות. אני אשמח מאוד להגיע לישראל". צפו בראיון.

לפני כחודש פגשנו את הזמרת השוודית קורנליה ג'ייקובס (Cornelia Jakobs), שהגיעה למקום הרביעי בגמר אירוויזיון 2022 עם השיר "Hold Me Closer". את קורנליה פגשנו הפעם באמסטרדם, במסגרת פסטיבל "Het Grote Songfestivalfeest 2023" שנערך ב-16 בנובמבר באמסטרדם, הולנד.

היא סיפרה לנו על התחושות להתמודד באירוויזיון בשנת 2022: "אני מסכמת את החוויה מאירוויזיון 2022 כמו התחושה להיות בתוך מכונת כביסה, כשהבגדים נכנסים לשלב הסחיטה ואז הבגדים יוצאים עם תחושה של 'מה קרה עכשיו?', כך הרגשתי. אבל החוויה הייתה כיפית, זה היה מדהים".

צפו בראיון ביוטיוב:קורנליה קיבלה 12 נקודות מצוות השיפוט הישראלי ולזמרת מעריצים רבים שתמכו בה בתקופת האירוויזיון. שאלנו את הזמרת האם היא מתכננת להגיע לישראל ולפגוש את הקהל הישראלי שתומך בה: "אני אשמח מאוד. אני מחכה להצעות מאולמות או מפיקים. אני אשמח מאוד להגיע לישראל. זה יהיה לי לעונג", אמרה הזמרת.

הזמרת ביקשה להעביר מסר לקהל הישראלי: "החזיקו אחד את השני קרוב יותר ותדאגו זה לזה, אני מקווה לראות אתכם בקרוב!".רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments