"הכוכב הבא" – פרק 10: ארבעה מתמודדים אחרונים עברו את שלב האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: טל סופר, יוסף אברהם, גל ג'ומה ומאי נפתלי.

פרק האודישנים האחרון, פרק 10 של התכנית "הכוכב הבא – מהדורה מיוחדת", שודר הערב. חמישה אודישנים שודרו במהלך התכנית, כאשר ארבעה מתמודדים נוספים צלחו את שלב האודישן הראשון והמשיכו לשלב הבא בעזרת תמיכתם של השופטים וקבוצת המיקוד שייצגה את דעת הקהל. הפרק העשירי הוא פרק האודישנים האחרון, לשלב הבא עלו 35 מתמודדים.

בשבוע הבא תסגר הנבחרת שתכלול ככל הנראה 14 מתמודדים ואחד מהם יהיה הנציג הישראלי לאירוויזיון שיתקיים בחודש מאי.

במהלך הפרק התארח מרגי וביצע את שירו "בשבילך" !

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר
טל סופר

טל סופר, בת 18 מבאר שבע, השתתפה בתחרויות מוזיקה ברחבי העולם וזכתה בפרסים רבים. טל עוסקת במוזיקה מגיל צעיר ואפילו כותבת ג'ינגלים לרדיו. היא מגיעה ממשפחה מוזיקלית ומאוד אוהבת מוזיקת פופ. הזמרת האהובה עלייה היא שירי מימון. באודישן טל שרה את השיר "Dancing With The Devil" (במקור של דמי לובאטו). לטל יש קול עמוק ויפה מאוד, היא מדייקת מבחינה קולית ומשחקת עם קולה בין הצלילים הגבוהים והנמוכים. מרשים מאוד. טכנית זה מושלם, עכשיו נשאר להוסיף טיפה רגש. האם היא מתאימה לאירוויזיון? נגלה בקרוב…

אסף אמר לטל: "יש לך הכל, את מוכשרת ברמות. הכלי המוזיקלי שלך מאוד מפותח את רק צריכה להוסיף רגש ואישיות לתוך הביצוע שלך". עדן הסכים עם אסף ואמר: "יש לך קול מאוד מובהק וחזק, יש צורך לחזק את האישיות" איתי טען: "אני מכניס אותך לרשימת 100 הזמרות הכי טובות שלי" 

כל השופטים הצביעו בעד. טל קיבלה 96% ועוברת לשלב הבא.

 

יוסף אברהם

יוסף אברהם, בן 17 וחצי מירושלים. מאז שהוא מכיר את עצמו עסק עדן במוזיקה בכל מקום. עדן נהג להיות "האבא" של הבית וזאת בעקבות היעדרותו של אביו בעקבות גירושי הוריו. יוסף קשור מאוד לאימו והדבר מאוד קירב אותו למוזיקה. יוסף מספר שהבית שלו מאוד מוזיקלי. הוא בחר לשיר את השיר "יחפים" (במקור של יסמין מועלם). ליוסף יש קול גדול ומעניין אבל הוא מאוד צעיר והוא צריך עוד קצת להשתפשף על במות לפני שהוא מגיע לבמה הכי גדולה בעולם. ליוסף יש הרבה פוטנציאל ויש בו משהו שגורם למצלמה לאהוב אותו ולי לרצות בהצלחתו. אבל אולי עוד שנה או שנתיים הוא יוכל להגיע הרבה יותר רחוק…

רן דנקר אמר: "יש לך קול יפה וזה מחפה על החוסר ניסיון ועל ההתרגשות." עדן הוסיף: "אני ממליץ לך להפחית בסלסולים, זה היה קצת מונוטוני השתמשת בשני סילסולים לאורך כל השיר". איתי סיכם ואמר: "אני מרגיש שיש פה נשמה גדולה וזמר ענק שיכול להצליח".

כלל השופטים הצביעו בעד יוסף חוץ מאסף. יוסף קיבל 72% ועובר לשלב הבא.
עופרי אטיאס

עופרי אטיאס, בת 24 מקיבוץ מצובה, שרה, כותבת ומלחינה מגיל צעיר מאוד. הבמה נותנת לה אדרנלין, חשוב לה מאוד להיות בתוכנית כי זאת דרך לחשוף את המוזיקה שהיא יוצרת לעולם. היא מאוד רוצה לייצג את המדינה בתחרות ולהיחשף על הבמה הגדולה. באודישן עופרי שרה את "כל שנה יש אפריל" (במקור של  קרן פלס). עופרי הייתה הזמרת האהובה עליי בפרק ובאופן כללי באודישנים והיא בחרה שיר מרגש של היוצרת קרן שאני מאוד מעריך. עופרי השתמשה בקול שלה בצורה פנומנלית כאשר שרה את השיר בצורה הטובה ביותר וגרמה לי להתרגש. לצערי עופרי לא עברה אך הביצוע היה מבריק.

עדן סיפר: "היית מדהימה, מדובר בביצוע מבריק שלך, הייתי בהלם כל הביצוע". שירי מנגד אמרה: "לא הצלחתי להתחבר לביצוע שלך, אני חושבת שאת כן מוכשרת אבל השיר פשוט לא ישב עלייך נכון, הוא לא הבליט את היכולות שלך." קרן סיכמה ואמרה: "זה שיר כל כך קשה לביצוע, נתת לי השראה וטיפים לאיך לבצע את השיר שלי" 

קרן, עדן ואיתי הצביעו בעד. שירי ואסף – הצביעו נגד ורן לא הצביע. עופרי קיבלה 68% ולא עוברת לשלב הבא.

גל ג'ומה

גל ג'ומה, בת 21, גל קוראת לעצמה פלפל צ'ומה כי היא מגדירה את עצמה בחורה פלפלית. גל רוקדת ושרה מגיל 3 והייתה על הבמות הגדולות ביותר, בשנים האחרונות רקדה עם המון זמרים – גל עשתה פסטיגלים בתור רקדנית והופיעה עם איתי לוי, עדן חסון ובקליפ של רן דנקר. בנוסף, היא סיפרה שבילדותה אהבה מאוד לרקוד לצלילי השירים של הסדרה "האנה מונטנה".  גל שרה באודישן שלה את "Flowers" (במקור של מיילי סיירוס). לגל יש קול מרשים ודי חזק. היא זמרת פופ מצויינת אך היא נקלעה בגלל המצב לבחירת שיר לא טובה. אני מאמין שגל לא רצתה לבחור שיר קצבי שבאמת יכול להראות את היכולות שלה במגלל המצב בישראל, וחבל! היא הייתה צריכה ללכת עם הסגנון שלה עד הסוף ולא לוותר! למזלנו גל עברה לשלב הבא ואני ממש מקווה שהיא תביא את הסגנון שלה בהמשך העונה.

איתי אמר: "יש לך קול נפץ, השיר לא התאים לך. השיר כלא אותך ולא איפשר לך לזוז, יש לך פוטנציאל מאוד גדול" עדן הוסיף ואמר: "יש לך קול מדהים. את צבעונית, כיפית ומעניינת מאוד" 

שירי, רן, איתי ועדן הצביעו בעד, אסף וקרן – נגד. גל קיבלה 71% ועוברת לשלב הבא.

מאי נפתלי

מאי נפלתי, בת 21 מחולון. מאי שירתה בחיל הים בלהקה צבאית ואמרה שהיה לה שירות משמעותי ומהנה. מאי עובדת היום בתור גננת ומספרת שהיא שרה לילדים בגן כל היום עד שהם כבר לא מסוגלים לשמוע אותה. מאי עשתה טירונות עם נועה קירל, נציגת ישראל לאירוויזיון 2023 ועדי ביטי ואף שרה איתם בטקס סיום שיר ביחד. באודישן שלה מאי שרה את "Somewhere Only We Know" (במקור של להקת קין). מאי הייתה מאוד מרגשת והיה לה קול מאוד יפה ומאוד מדוייק. אך משהו בשיר לא "סחף" אותי. אולי בגלל העיבוד, אולי בגלל השיר. אולי בגלל שמאי רצתה להרשים את השופטים ביכולות הקוליות שלה והשיר הזה פחות מתאים לזה. אבל אני בטוח שאם בחירת שיר נכונה מאי יכולה להגיע רחוק בתכנית ולהפתיע את כולם.

רן אמר: "השיר התחיל מאוד חזק ולא היה לו לאן להתפתח, הייתי מעדיף שתתחילי בקטן ותעלי כלל שהשיר מתקדם. במודולציה שביצעת לא הייתה אפשרות לבצע מודולציה בגלל שהשיר כבר היה בסולם גבוה ולא שמעו את ההבדל". איתי הוסיף: "מדובר בזמרת ואת תצטרכי להוכיח שיש לך שליטה בקול פעם הבאה" 

כלל השופטים חוץ מאדורסקי הצביעו בעד. שירי לא הייתה בהצבעה ולכן משקל קבוצת המיקוד עלה. מאי קיבלה 78% ועוברת לשלב הבא.

הצביעו לסקר שלנו: איזה אודישן היה הטוב ביותר לדעתכם בפרק?

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים העשירי?

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments