אתם קבעתם: מישל כהן ביצע את האודישן הטוב ביותר בפרק התשיעי של 'הכוכב הבא'. הזמר זכה ב-35.81% מקולות הגולשים. איתי בן שלום במקום השני.

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שמישל כהן הוא המתמודד אשר הגולשים שלנו הכי אהבו לאחר האודישן המוצלח בפרק התשיעי של 'הכוכב הבא'. הביצוע של מישל לשיר "כשאת עצובה" (במקור של עמיר בניון) נבחר על ידי 35.81% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים התשיעי.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנומישל, בן 25 מדימונה, זכה בילדותו בעונה הראשון של "בית ספר למוזיקה" וכעת הוא רוצה לייצג את ישראל באירוויזיון. הוא הופיע בישראל ובעולם וממשיך לעסוק במוזיקה. הוא בחר לשיר את "כשאת עצובה" (במקור של עמיר בניון). מישל המשיך לפתח את קולו מאז היה ילד והוא מגיע הפעם לעומקים מקסימים, סלסולים מופלאים ודיוק קולי מדהים. הניסיון המוזיקלי שלו בהחלט מגיע לידי ביטוי. מישל חייב להמשיך לשלב הבא!

עדן אמר למישל: "אני העברתי אותך לא בגלל הסלסולים היפים שלך, אלא בגלל ששלחת אותי לתקופות שלי כשרק גיליתי את המוזיקה המזרחית". והוסיף: "זה ריגש אותי מאוד ובגלל זה העברתי אותך". שירי סיפרה: "אנחנו רואים פה הרבה אנשים שעולים לבמה ויש להם כשרון טבעי שהם נולדו איתו. לא סתם היית ילד פלא, אתה נשארת כזה, עם סלסולים מאוד מיוחדים, ואהבתי גם כל מיני בחירות שדווקא לא הלכת עם השיר המקורי".

כל השופטים הצביעו בעד. מישל קיבל 88% ועובר לשלב הבא.
את המקום השני בסקר שלנו מקבל איתי בן שלום שביצע את השיר "היי שקטה" (במקור של ריקי גל). איתי היה מאוד קרוב למקום הראשון וקיבלה 33.78% מקולות הגולשים. שרון קידושין מדורגת במקום השלישי עם 15.54% מקולות הגולשים שלנו. רומן בלוב שובץ על ידכם במקום הרביעי עם 14.86% מהקולות.

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים התשיעי?

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments