סרן שאול גרינגליק, קצין בגדוד 931, נפל בקרבות ברצועות עזה. גרינגליק התמודד לפני כחודש בעונה החדשה של "הכוכב הבא" ופרש כדי להילחם בחזית. יהי זכרו ברוך.

אסון. הערב הותר לפרסום על נפילתם של שלושה חללי צה"ל שנפלו בקרבות ברצועת עזה. בין הנופלים גם מתמודד "הכוכב הבא – מהדורה מיוחדת", סרן שאול גרינגליק, שנבחן באודישן אשר שודר בפרק השלישי של העונה ב-3 בדצמבר.

סרן שאול גרינגליק, קצין בגדוד 931 מרעננה, בן 26, שירת במילואים בחטיבת הנח"ל בדרום. הזמר הצעיר, שהגיע לאודישן לבוש במדי צה"ל, בחר לשיר את השיר "עטלף עיוור" (במקור של חנן בן ארי). "אני חושב שיש לך קו ממש יפה", אמר לו רן דנקר והוסיף: "משהו בהופעה שלך היה מאוד פנימי וזה היה יפה לאודישן ראשון, אבל תן לנו לראות יותר ממך. יש לך עיניים נורא יפות, תן להם לזהור רחוק, תביא את זה".
לאחר נפילתו כתבה שירי מימון, שמשמשת כשופטת בתוכנית "הכוכב הבא": "שאול גיבור יקר שלנו, לא הספקנו להכיר אותך כמו שרצינו אבל זכינו לשמוע את הקול היפה והמנחם שלך. אני זוכרת את המשפחה שלך שמחה ומתרגשת בשבילך, ועכשיו הם איבדו אותך, אי אפשר להבין…נוח על משכבך בשלום יקר שלנו. נזכור אותך לעד ואת כל החיילים שנלחמים בשבילנו". גם רן דנקר הוסיף: "רואה את החדשות וכבר לא מסוגל. קשה להאמין שלפני רגע שרת מולנו. המוזיקה שלך, השירה שלך והעיניים שלך נחקקו בזיכרוני. אין לי מילים".

קשת 12 וטדי הפקות מסרו: "אנו כואבים את מותו של שאול גרינגליק, קצין לוחם בחטיבת הנח"ל שנפל היום בקרב בצפון רצועת עזה. שאול השתתף בעונה הנוכחית של הכוכב הבא וריגש את כולנו. אנו מוסרים את תנחומינו ומשתתפים בצערם העמוק של בני המשפחה והחברים. הפרק הבא של הכוכב הבא יוקדש לשאול".

יהי זכרו ברוך!

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
2 Comments
החדש ביותר
הישן ביותר האהוב ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
דנה יחילצ'יק
דנה יחילצ'יק
5 months ago

לדעתי צריך לשלוח לאירוויזיון את סרטון האודישן של שאולי כמייצג של ישראל. אם חייבים להוסיף לזה פירוטכניקה וכוריאוגרפיה, ימצאו איך

רותם ביטון
רותם ביטון
5 months ago

לפחות זכינו לראות ולשמוע אותו שר בפעם האחרונה בחיו