"הכוכב הבא" – פרק 9: ארבעה מתמודדים נוספים עברו את שלב האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: מישל כהן, איתי בן שלום, רומן בלוב ושרון קידושין.

הפרק התשיעי של התכנית "הכוכב הבא – מהדורה מיוחדת" שודר הערב. חמישה אודישנים שודרו במהלך התכנית, כאשר ארבעה מתמודדים נוספים צלחו את שלב האודישן הראשון והמשיכו לשלב הבא בעזרת תמיכתם של השופטים וקבוצת המיקוד שייצגה את דעת הקהל. מכל תשעת הפרקים עד כה, עלו לשלב הבא כבר 32 מתמודדים – אחד מהם עשוי להיות הנציג הישראלי לאירוויזיון שיתקיים בחודש מאי.

במהלך הפרק התארחו מרגי וריקי גל!

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר
מישל כהן

מישל, בן 25 מדימונה, זכה בילדותו בעונה הראשון של "בית ספר למוזיקה" וכעת הוא רוצה לייצג את ישראל באירוויזיון. הוא הופיע בישראל ובעולם וממשיך לעסוק במוזיקה. הוא בחר לשיר את "כשאת עצובה" (במקור של עמיר בניון). מישל המשיך לפתח את קולו מאז היה ילד והוא מגיע הפעם לעומקים מקסימים, סלסולים מופלאים ודיוק קולי מדהים. הניסיון המוזיקלי שלו בהחלט מגיע לידי ביטוי. מישל חייב להמשיך לשלב הבא!

עדן אמר למישל: "אני העברתי אותך לא בגלל הסלסולים היפים שלך, אלא בגלל ששלחת אותי לתקופות שלי כשרק גיליתי את המוזיקה המזרחית". והוסיף: "זה ריגש אותי מאוד ובגלל זה העברתי אותך". שירי סיפרה: "אנחנו רואים פה הרבה אנשים שעולים לבמה ויש להם כשרון טבעי שהם נולדו איתו. לא סתם היית ילד פלא, אתה נשארת כזה, עם סלסולים מאוד מיוחדים, ואהבתי גם כל מיני בחירות שדווקא לא הלכת עם השיר המקורי".

כל השופטים הצביעו בעד. מישל קיבל 88% ועובר לשלב הבא.

איתי בן שלום

איתי, בן 23 מבנימינה, למד מוזיקה בתיכון וב'רימון', שירת בלהקה צבאית וחולם לייצג את ישראל באירוויזיון. הוא בחר לשיר את השיר "היי שקטה" (במקור של ריקי גל) וצוות ההפקה דאג להביא את ריקי גל כשופטת אורחת לצפות בביצוע. איתי שר את השיר בצורה נקייה, ללא מניירות, בצורה מדוייקת מאוד. דינמיקה מושלמת – מתחיל את השיר בצורה שקטה ומגיע לשיא. הרבה רוך ועוצמה. איתי זמר מעולה אבל יש בביצוע משהו קצת "מיושן". יכול להיות שבגלל השיר זה זורק אותי למקומות "מיושנים", אבל אני ממש סקרן לשמוע אותו בהמשך העונה!

ריקי, שמשמשת כאורחת, אמרה לאיתי: "אני מוקסמת, אבל ממש. בעיקר מההיגוי שלך והיחס שלך למילה ולמשפט עצמו, והחלוקה שלו בתוך המוסיקה. זה הראה לי עד כמה אתה רגיש ואתה ריגשת אותי, כל כך יפה, כל כך אינטיליגנטי ועמוק. כל הכבוד". רן לא הסכים: "אתה זמר טוב מאוד, אבל הרגשתי שהשיר עצמו גדול מהביצוע. אתה זמר נהדר, אני שמח שהמשכת אבל בעיני זה היה ביצוע פחות טוב".

קרן, עדן, שירי ואיתי הצביעו בעד. רן ואסף – נגד. איתי קיבל 70% ועובר לשלב הבא.
ענאל בנדר

ענאל, בת 16 ממודיעין, אחיה הקטן מעיד עליה שהיא "שרה ממש טוב" והחלום שלה הוא לבצע שירים שנוגעים בלבבות של אנשים. ענאל תשיר את השיר "How Far I'll Go" (שיר הנושא מתוך הסרט 'מואנה') אותו היא מקדישה לסבתה שנפטרה בזמן האחרון. את השיר הזה ביצע גם מרגי באודישן הראשון ל"כוכב הבא לאירוויזיון 2018" ולכן הוא הוזמן לאולפן לצפות בביצוע. מדובר בשיר לא פשוט לביצוע והיא עומדת בכך היטב, היא מציגה את גוון קולה היחודי, היא מאוד מוכשרת והיא בהחלט ראויה לעבור לשלב הבא.

עדן סיפר: "יש בך איזשהו משהו שלא לומדים אותו. יש בך משהו אמיתי, ראיתי את האמת כששרת, יכול להיות שזה קשור לסיפור של סבתא שלך זכרונה לברכה. זה מרגש, זה עובד לי". שירי מנגד אמרה: "אני חושבת שקרה לך דבר מדהים שלא עברת, כי את לא מוכנה. אבל את מוכשרת בצורה מדהימה. לא מתאים, לא עכשיו, לא בגיל הזה. לא רוצה אותך עכשיו םפה, רוצה אותך עוד כמה שנים. הקול שלך עוד יותר יתחזק ועוד יותר יקבל ביטחון".

קרן, עדן, ואיתי הצביעו בעד. שירי, רן ואסף – נגד. ענאל קיבלה 68% ולא עוברת לשלב הבא.

רומן בלוב

רומן, בן 24 עולה חדש מרוסיה, עזב את מוסקבה כשפרצה המלחמה בין רוסיה לאוקראינה. הסגנון המוזיקלי שלו הוא רוק. הוא בחר לשיר את השיר "Believer" (במקור של אימג'ן דרגונס). רומן מנגן על גיטרה ומבצע את השיר. מדבור בשיר לא פשוט לביצוע, ההפקה מאוד דומה למקור ולכן ההשוואה למקור מתבקשת. זה לא ביצוע מושלם, הבתים היו קצת מבולגנים אך הפזמונים היו מלאי עוצמה וכוח. רומן לדעתי ראוי להמשיך הלאה כי הכיוון המוזיקלי והיכולות שלו מאוד מסקרנות.

אסף הסביר: "רומן, אתה שר טוב מאוד, הקול שלך חזק ומדוייק ונפלא". קרן שהצביעה נגד רומן מתחרטת: "נתתי לך אדום ואני ממש מצטערת. זו תחרות והכל רגיל אבל זה לא רגיל. אני כבר 80 שנה יושבת פה ובחיים לא הרגשתי ככה. ולפעמים אני גם טועה ברגיל, אבל עכשיו עוד יותר, סליחה עם טעיתי, אני מבינה שאתה באמת מעולה ויכול להיות שהתפקשש לי. היה פער בין איך שביצעת את הבתים לפזמון. אני מאוד שמחה שאני לא היחידה להחליט ושאתה ממשיך איתנו".

עדן, שירי, רן ואסף הצביעו בעד. קרן ואיתי – נגד. רומן קיבל 72% ועובר לשלב הבא.

שרון קידושין

שרון, בת 30 מתל אביב, השתתפה בעונה העשירית של "הכוכב נולד" שם הגיעה למקום הרביעי. עם סיום העונה היא לא ידעה איך למנף את הקריירה ולכן העדיפה להתרחק. כעת, עם הבגרות והבשלות, היא רוצה להציג את הייחוד שלה ולייצג את ישראל באירוויזיון. שרון בחרה לשיר שיר מקורי אותו כתבה בשם "הכל בוער", ולהקדיש אותו לכל הנשים שעברו תופת מאז פרוץ המלחמה.

מדובר בשיר טוב ומרגש עם מילים מאוד חזקות ןשרון מבצעת את השיר עם המון כאב והבעה. שרון מאוד מוכשרת אבל יש בה משהו שמתעתע. אין לה קול "עוצמתי" או "אירוויזיוני". מצד אחד עוצמתי ואירוויזיוני זה "מיושן" מצד שני – על סמך מה נשפוט את הכישרון? אבל יש לי הרגשה ששרון עוד תפתיע את כולנו!

אסף התלבט מאוד ואמר: "אני רוצה לשבח אותך על כתיבת השיר, הפריע לי הפער הגדול בין הכשרון שלך לכתיבה של שיר כזה, זה רק הדגיש עד כמה ביצוע הקולי היה לוקה בחסר. הקטן הזה היה קטן מידי". שירי מנגד אמרה: "דווקא בתור מישהי שחולה על קולות גדולים, אני מאוד אהבתי אותך. כל מילה וכל ניואנס קטן וגם כל זיוף קטן מבחינתי כי את פשוט יוצרת, אמנית, וזה היה מהמם".

כל השופטים הצביעו בעד. שרון קיבלה 79% ועוברת לשלב הבא.

הצביעו לסקר שלנו: איזה אודישן היה הטוב ביותר לדעתכם בפרק?

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים התשיעי?

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments