עיריית מאלמו, המארחת של אירוויזיון 2024, חשפה את המיקום אשר ישמש ככפר האירוויזיון בעיר, כאשר במקביל העירייה החלה בחיפושים אחר מתנדבים לכפר.

פארק פולקטס (Folkets Park), השוכן בלב מאלמו, העיר המארחת של אירוויזיון 2024, נבחר כמיקום הראוי ביותר לשמש ככפר אירוויזיון או בשמו המוכר יורוויליג' (EuroVillage), בו המעריצים והמבקרים יכולים לשקוע באווירת התחרות. הפארק, אשר ידוע בצמחייה הירוקה שלו, עומד להפוך למוקד מרכזי לחגיגות האירוויזיון ובמהלך שבוע האירוויזיון יהיו בו הופעות ואורחים מיוחדים אשר יופיעו ויסתובבו במתחם.

בנוסף, פורסם כי השטח המחבר בין הפארק לבין קניון טריאנגלן (Triangeln) יהפוך לרחוב אירוויזיון אחד גדול. טרם פורסמו פרטים על האירועים המתוכננים במתחם אך הם צפויים להתפרסם בחודשים הקרובים. הפארק אינו זר לחובבי האירוויזיון, וגם ב-2013 כאשר מאלמו אירחה את התחרות בפעם הקודמת, שימש המקום ככפר האירוויזיון.
כדי להבטיח את הצלחת האירוויזיון, העיר מאלמו מזמינה מתנדבים נלהבים לתרום לאירוע. המשימות למתנדבים עשויות לכלול סיוע בלוגיסטיקת אירועים, הנחיית מבקרים או משלחות, ניהול דוכני מידע ומתן תמיכה למעטפת. למתנדבים אלו תהיה הזדמנות להיות חלק בלתי נפרד מחגיגות האירוויזיון.

כל מתנדב חייב לעמוד בדרישות הבאות:

  1. חובה להיות יליד 2005 לפחות (גיל 18 ומעלה), כאשר תפקידים מסוימים ידרשו להיות ילידי 1998 לפחות (גיל 25 ומעלה).
  2. שליטה טובה בשפות השוודית והאנגלית בדיבור ובכתיבה.
  3. ניסיון קודם בהתנדבות באירועים בינלאומיים – יתרון.
  4. חלק מהתפקידים דורשים רישיון נהיגה B.
  5. מתנדב צריך להיות פנוי בכל ימי האירוע, כ-18 ימים בין התאריכים 26 באפריל עד ה-12 במאי, יום לאחר גמר התחרות.
  6. המתנדבים יצטרכו להשתתף בקורס הכשרה חובה של יום אחד לתפקיד. הפיקוח יינתן מאחורי הקלעים ע"י מנהל של רשת הטלוויזיה השוודית.
  7. כל מתנדב חייב להיות בעל תעודת זהות שוודית. המשמעות היא שמתנדבים בינלאומיים אינם יכולים להירשם.

קארין קרלסון (Karin Karlsson), מנהלת הפרויקטים הראשית של עיריית מאלמו לאירוויזיון, שיתפה: "המתנדבים הם חלק חשוב באירוע האירוע בכך שהם שגרירים טובים של מאלמו. זו גם הזדמנות לתרום וגם הזדמנות לחוות את מה שקורה מאחורי הקלעים".

 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Malmö stad‎‏ (@‏‎malmo_stad_officiell‎‏)‎‏

למידע נוסף לגבי אירוויזיון 2024 – לחצו כאן!

מקור: Malmo.se.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב-7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. האולם המארח של התחרות הוא "Malmö Arena", אשר אירח את התחרות גם ב-2013, ומכיל בתוכו כ-15,500 מושבים.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments