אתם קבעתם: אדל זלצר ביצעה את האודישן הטוב ביותר בפרק השלישי של 'הכוכב הבא'. הזמרת זכתה ב-47.13% מקולות הגולשים. עידו ברטל במקום השני.

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שאדל זלצר היא המתמודדת אשר הרשימה את הגולשים שלנו עם אודישן מפתיע במהלך הפרק השלישי של 'הכוכב הבא'. הביצוע של זלצר לשיר "מיכל" (במקור של אליאב זוהר) נבחר על ידי 47.13% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים השלישי.
אדל, בת 19 מנתיבות, עברה להתגורר במרכז בשל מצב המלחמה בדרום. היא התחתנה לפני שנה והיא ילדה ילד ששמו בארי והוא בן חצי שנה. אדל בחרה לשיר את השיר "מיכל" (במקור של אליאב זוהר) לזכרה של מיכל רואימי ז"ל שנרצחה במסיבה ברעים ב-7 באוקטובר. אדל העניקה לשיר פרשנות שונה לגמרי והקול המלטף שלה מרגש עד דמעות. לאדל קול ענק והיא יודעת איך להשתמש בו בצורה נכונה. אחד הביצועים הטובים עד כה בעונה.

רן הביע את דעתו: "את אור ענק, ברגע שנכנסת לפה הסתנוורנו, את עוצמתית מאוד. אני נורא חששתי מבחירת השיר, כי אני זוכר את הפעם הראשונה שאנחנו שמענו את אליאב שר את השיר הזה, וכולנו היינו עם הלסת שמוטה, אז פחדתי כי זה באמת להיתלות באילנות גבוהים. אבל הבאת לזה… וואו", אסף מנגד אמר לאדל: "אני מסכים שהקול שלך מאוד יפה, ביחוד בנמוכים. ברגעים שעלית גבוה אמרתי שזה יכול להיות רגע של שבר באירוויזיון. זו משימה מאוד קשה, עדיף לשלוח מישהו שיש לו מיומנות. יש לנו כמה חודשים עד לאירוויזיון, יכול להיות שאני אתבדה".
את המקום השני בסקר שלנו מקבל עידו ברטל עם המאשאפ שלו לשירים "איפה היית?" (במקור של בית הבובות) ו"לך לישון" (במקור של אנה זק). ברטל קיבל עם 19.54% מהקולות. מישל שמעונוב מתברגת במקום השלישי עם 17.24% מהקולות. שאולי גרינגליק דורג במקום הרביעי עם 16.09% מקולות הגולשים שלנו.

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השלישי?

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments