מלובין, נציג אוקראינה לאירוויזיון 2018 שמתכנן לנסות את מזלו גם השנה, שיתף את מעריציו בכך שהוא חלה במחלה חשוכת מרפא.

נציג אוקראינה לאירוויזיון 2018, קונסטנטין בוכרוב (Kostyantyn Bocharov), או בשם הבמה שלו מלובין (Melovin), חשף בסרטון טיקטוק שהעלה עבור מעריציו: "הרבה זמן רציתי לספר את זה, אבל לא הצלחתי להביא את עצמי לעשות זאת. שאלתם למה ירדתי פתאום כל כך הרבה במשקל, ולמה מצבי מחמיר? אבל זה לא רק זה, והגיע הזמן שלי לחלוק איתכם את זה, מתי הזמן הטובה ביותר לספר את זה? הכוח שלנו הוא רק ברצון שלנו לעזור לעצמנו, ואני מקווה שתתמכו בי".

מלובין סיפר כי הוא עבר בדיקות רפואיות רבות ומגוונות במשך זמן רב, מה שמנע ממנו להופיע ברשתות החברתיות. עם קבלת התוצאות גילה שחלה במחלה חשוכת מרפא. מלובין סיפר בחודש שעבר לתקשורת האוקראינית על התמכרותו לאלכוהול. בשלב זה לא ידוע האם יש קשר בין הדברים.
@mr.melovinПодробиці в інсті – melovin_official♬ оригінальний звук – MÉLOVIN

מה היו תגובות המעריצים לסיפורו של מלובין?

תגובות המעריצים לסיפורו של מלובין בעיקר תמכו והביעו דאגה:
– "מחלה חשוכת מרפא, זה לא תמיד אומר 'סופני', כך שאני עדיין לא בפאניקה, למרות שאני דואגת".
– "גם סרטן אי אפשר לרפא, אבל אני מקווה שזה לא סרטן…"
– "אתה מלחין מוכשר, פזמונאי, זמר! יש לי המון כבוד לכישרון שלך! מחלה חשוכת מרפא לא אומר שהיא סופנית! תמשיך כך, ילד!"
– "מלובין, תחזיק מעמד! אתה בן אדם מאוד חזק עם אנרגיה מגניבה, אני בטוח שתעבור את הכול".
– "רואים שקשה לך לדבר על זה וזה מובן, אני מאוד רוצה לתמוך בך ומקווה שהכול יהיה בסדר".

ומה הלאה?

לפני כשבוע נחשף שמלובין נכלל ברשימת המועמדים הראשונית לקדם האירוויזיון האוקראיני לשנת 2024, וינסה לייצג את אוקראינה באירוויזיון בפעם השנייה, לאחר שייצג אותם בשנת 2018, עם השיר "Under The Ladder" וסיים במקום ה-17 עם 130 נקודות, כאשר 11 נקודות ניתנו לו מחבר השופטים ועוד 119 נקודות מהקהל.

לאחרונה שב הזמר לפעילות והוא הבטיח לשתף פרטים נוספים על מחלתו בהמשך, דרך פלטפורמה אחרת – האיסטנגרם, שם יחשוף בהדרגה את סיפור המחלה.
VIDBIR 2024

בקדם שייערך בחודש פברואר ישתתפו 11 מתמודדים. רשימה של עשרת המתמודדים שייבחרו על ידי צוות שופטים תיחשף ב-20 בנובמבר. האמנים הנותרים יועמדו להצעת הקהל ברשת ומתוכם ייבחר מתמודד אחד נוסף שיזכה להתמודד בקדם אירוויזיון. ההצבעה תהיה פתוחה באינטרנט למשך חודש ימים החל מה-20 בנובמבר, ורשימת המועמדים הסופית תפורסם עד ה-29 בדצמבר.

הזוכה בקדם שייערך בחודש פברואר ייבחר ע"י שקלול של הצבעת הקהל (50%) והצבעת השופטים (50%) וייצג את אוקראינה באירוויזיון 2024 שייערך במאלמו, שוודיה.
אוקראינה באירוויזיון 2023

הצמד טבורצ'י (Tvorchi), שזכה בקדם האירוויזיון האוקראיני, ייצג את אוקראינה באירוויזיון 2023 עם השיר "Heart of Steel" (בעברית: לב מפלדה"). אוקראינה, שהעפילה אוטומטית לגמר האירוויזיון כיוון שזכתה ב-2022, הגיעה בגמר הגדול למקום השישי עם 243 נקודות – 189 מתוכן מהקהל שבבית.

מקור: Melovin 

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-19 של אוקראינה באירוויזיון. אוקראינה הצטרפה לתחרות ב-2003 וזכתה בה שלוש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של אוקראינה הייתה באירוויזיון 2022 עם השיר "Stefania" בביצועה של להקת קאלוש אורקסטרה
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צילום ברית? בחרו רק ב- LaVie Photography!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments