שמונת המתמודדים הראשונים במסלול Sanremo Giovani נחשפו. שלושה מתמודדים במסלול זה יזכו להתמודד בפסטיבל סן רמו ואולי אף לייצג את איטליה באירוויזיון.

שמונה מתמודדים נבחרו להתמודד במסלול "הצעירים" של פסטיבל סן רמו – "Sanremo Giovani", שמשמש כגרסה האיטלקית לפסטיבל הידוע, אשר מיועד לזמרים חדשים שטרם קיבלו חשיפה. השמונה נבחרו על ידי וועדה מקצועית מתוך 49 מתמודדים שנבחנו באודישנים שנערכו ברומא.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
המתמודדים הם:

  • bnkr44 – “Effetti speciali”
  • Clara – “Boulevard”
  • Grenbaud – “Mama”
  • Jacopo Sol – “Cose che non sai”
  • Lor3n – “Fiore d’inverno”
  • Santi Francesi – “Occhi tristi”
  • Tancredi – “Perle”
  • Vale –  “Stronza”

אל שמונת המתמודדים יצטרפו ארבעה מתמודדים נוספים שמתמודדים במסלול Area Sanremo. מסלול זה מיועד לזמרים חדשים, בין גילאי 16 ל-30. במסלול זה יכולים להתמודד זמרים יחידים, דואטים או להקות.

נדגיש כי שלושת המקומות הראשונים בפסטיבל Sanremo Giovani יוזמנו לפסטיבל סן רמו הגדול שיתקיים בחודש פברואר, באמצעותו ייבחר נציג איטליה לאירוויזיון 2024.

פסטיבל הסן רמו האיטלקי, באמצעותו יבחר השיר האיטלקי לאירוויזיון 2024, יתקיים בין התאריכים 6 עד 10 בפברואר 2024. מספר שינויים נערכו בפורמט של הפסטיבל השנה: נמסר כי בערב הראשון של הפסטיבל יבוצעו כל השירים המשתתפים בפסטיבל, ובערבים השני והשלישי יבוצעו השירים שוב, מחצית בכל אחד מהערבים. כל מי שלא ישיר באותו ערב יציג יחד עם אמדאוס את אחד השירים המבוצעים באותו ערב. עוד נמסר כי נקודת השיפוט הדמוסקופית (קבוצת מדגמית מהאוכלוסייה) יוחלפו בשופטים מומחים מתחנות הרדיו המקומיות.
איטליה באירוויזיון 2023

הזמר מרקו מנגוני (Mae Muller), שזכה בפסטיבל סן רמו 2023, ייצג את איטליה עם שירו "Due vite" (בעברית: "חיים כפולים"). איטליה, שמשתתפת אוטומטית בגמר האירוויזיון, הגיעה בגמר הגדול למקום הרביעי עם 340 נקודות. צוות השיפוט דירג את איטליה במקום השלישי ואילו קהל הצופים דירג אותה במקום השישי.

זאת הפעם השישית ברציפות שאיטליה מסיימת בטופ עשר, הישג שלא הגיעה אליו מאז רצף ההצלחות בשנים 1958-1965.

מקור: TV Sorrisi e Canzoni

אירוויזיון 2024: זו הייתה ההשתתפות ה-49 של איטליה באירוויזיון. איטליה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה שלוש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של איטליה הייתה באירוויזיון 2021 עם השיר "Zitti e buoni" בביצועה של להקת מונסקין.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צילום מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments