רשת הטלוויזיה הליטאית חושפת פרטים חדשים על קדם האירוויזיון הליטאי. כל הפרטים בכתבה…

רשת הטלוויזיה הליטאית, LRT, הכריזה על שם חדש לקדם האירוויזיון המקומי: "EUROVIZIJA.LT". השם החדש נועד למתג את קדם האירוויזיון באופן צעיר ועדכני יותר, ויחליף את השם הקודם "Pabandom iš naujo!" (בעברית: "בואו ננסה שוב") ששימש את רשת הטלוויזיה הליטאית מאז 2020.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
במקביל, נפתח חלון הזמנים להגשת שירים לתחרות הקדם אירוויזיון אשר יישאר פתוח עד 11 בדצמבר 2023. במקביל, מתפרסם תקנון התחרות, על פיו המתמודדים צריכים להיות אזרחי ליטא, אך יוצרי השיר יכולים להיות ממדינות זרות כולל מדינת ישראל.

לאחר סגירת חלון הזמנים ייבחרו לפחות 20 מתמודדים שיתמודדו בארבעה או חמישה חצאי גמר. כל מתמודד יקבל תקציב של 1500 יורו עבור הפקת הביצוע על בימת התחרות. תוצאות התחרות ייקבעו על ידי צוות שופטים (50%) והצבעת קהל (50%). פרטים נוספים על התחרות ייחשפו בשבועות הקרובים.
ליטא באירוויזיון 2023

מוניקה לינקיטה (Monika Linkytė), שזכתה בקדם האירוויזיון הליטאי, ייצגה את ליטא עם שירה "Stay" (בעברית: "תישאר"). ליטא עלתה לגמר לאחר שסיימה במקום הרביעי בחצי הגמר השני עם 110 נקודות, ובגמר הגדול הגיעה למקום ה-11 עם 127 נקודות – מרחק של 2 נקודות בלבד מהמקום העשירי.

מקור: LRT.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-24 של ליטא באירוויזיון. ליטא הצטרפה לתחרות ב-1994 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2006 לאחר שלהקת "LT United" סיימה במקום השישי עם השיר "We Are The Winners".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  [fblike]

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

  מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!

  הרשם
  שלח התראה
  guest
  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments