ראש המשלחת הנורווגית לאירוויזיון מאמין כי אפקט האוטוטיון, שמתקן זיופים, יאושר בקרוב לשימוש באירוויזיון. האם אתם בעד או נגד?

ראש המשלחת הנורווגית לאירוויזיון, סטיג קרלסן (Stig Karlsen), לא רק שואף להקטין את כוחם של השופטים בתחרות האירוויזיון. בראיון שפורסם עימו לאחרונה, חשף קרלסן שהוא מאמין שאפקט האוטוטיון יאושר לשימוש בתחרות האירוויזיון בשנים הקרובות. מטרתו של אפקט זה הוא לתקן זיופים קלים.

כראש המשלחת ומפיק קדם האירוויזיון הנורווגי (MGP), איפשר קרלסן לעשות שימוש באוטוטיון כבר בקדם אירוויזיון הנוורגי לשנת 2023, שם נבחרה הזמרת אלסנדרה (Alessandra) עם השיר "Queen Of Kings".

בראיון לפודקאסט "The Euro Trip", אמר קרלסן: "הציבור חושב שאוטוטיון הופך אנשים שלא מסוגלים לשיר לכוכבי פופ. ואכן ניתן לעשות זאת אם אתה נמצא באולפן הקלטות. אם אתה שם מישהו על במה ומבקש ממנו לשיר חי אתה לא יכול להפוך אותו לזמר גדול. אז נעשה שימוש באוטוטיון בקדם אירוויזיון כדי למקצע את הסאונד, כמו בכל הופעת טלוויזיה אחרת בעולם. כאן בנורווגיה, כולם משתמשים בזה, ואם לא נעשה בזה שימוש אנשים יאמרו שהביצועים לא טובים. אני מאמין שהאירוויזיון יצטרך לאפשר זאת בגלל שתעשיית המוזיקה דורשת זאת".

מה דעתכם? האם יש לאפשר לעשות שימוש באוטוטיון באירוויזיון? כתבו לנו בתגובות בתחתית העמוד!

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב- 7, 9 ו- 11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. המקום הנבחר הוא "Malmö Arena" בו כ- 15,500 מושבים. המקום אירח בעבר את אירוויזיון 2013.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments