רשת הטלוויזיה של ליכטנשטיין הודיעה כי לא תקיים את הופעת הבכורה שלה באירוויזיון 2024 שייערך בשוודיה.

רשת הטלוויזיה בליכטנשטיין, 1FL TV, אישרה כי המדינה לא תשתתף באירוויזיון 2024 שייערך בעיר מאלמו שבשוודיה. שמה של המדינה עולה מידי שנה בהקשר של השתתפות באירוויזיון, אך ליכטנשטיין נאלצת להתמודד עם המון מכשולים על מנת לבצע את הופעת הבכורה שלה בתחרות האירוויזיון.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
במידה וליכטנשטיין תהיה מעוניינת לקחת חלק בתחרות, האומה תעמוד תחילה בפני ה"מכשול" העיקרי שהוא הגשת בקשת הצטרפות לחברות באיגוד השידור האירופי, ה-EBU. ליכטנשטיין אינה חברה באיגוד השידור האירופי, ועפ"י חוקי התחרות רק מדינות חברות באיגוד יכולות להתחרות באירוויזיון. דמי העלות להשתתפות בתחרות מהוות קושי נוסף על ליכטנשטיין, שהיא בין המדינות הקטנות מבחינת שטחן ביבשת אירופה.

בתחילת העשור הקודם גילתה ליכטנשטיין עניין מסוים בהשתתפות באירוויזיון. פיטר קולבל (Peter Kolbel), במאי לשעבר ברשת הטלוויזיה, היה נלהב ורצה לראות את ליכטנשטיין בתחרות, אבל התוכניות להצטרפות נעצרו לפני ארבע שנים לאחר מותו של קולבל. למעשה, מאז 2016 לא הצטרפה לתחרות אף מדינה חדשה. אוסטרליה היא המדינה האחרונה שהצטרפה לתחרות ב-2015, ומאז טרם זכינו להופעות בכורה נוספות.

השתתפותה של ליכטנשטיין עדיין נמצאת בספק גדול, אך אולי עוד נזכה לראות את המדינה מצטרפת לתחרות בשנים הקרובות.

מקור: ESC Today.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה בתאריכים 7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר סטוקהולם.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  [fblike]

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

  מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!

  הרשם
  שלח התראה
  guest
  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments