חודש לאחר גמר אירוויזיון 2022, איגוד השידור האירופי ממשיך לחשוף את הופעות הגיבוי המוקלטות של כל מדינה. המדינות הבאות לחשוף את הופעתן הן פינלנד, ישראל וסרביה.

תזכורת: לקראת תחרויות האירוויזיון ב-2021 וב-2022 דרש איגוד האיגוד האירופי מכל מדינה להקליט הופעת גיבוי לתחרות, למקרה ובו משלחות לא יוכלו להופיע פיזית על בימת התחרות או במידה ואחד מהזמרים או האנשים שעל הבמה יידבקו בנגיף הקורונה. בשנה שעברה, לאחר גמר התחרות, חשף איגוד השידור האירופי את כל הופעות הגיבוי של כל המדינות המשתתפות (פרט לאירלנד ובריטניה). השנה, בחר איגוד השידור האירופי לחשוף את ההופעות בהדרגה במהלך השבועיים הקרובים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
הופעות הגיבוי שנחשפו עד כה:

ההופעות הבאות להיחשף הן ההופעות של פינלנד, ישראל וסרביה שהופיעו כשירים 1-3 בחצי הגמר השני. הופעות הגיבוי של נורווגיה וארמניה, שהופיעו כשירים 16-17 בחצי הגמר הראשון, לא עלו בשלב זה לערוץ האירוויזיון ביוטיוב ולא ברור כרגע אם יעלו בהמשך או שגם מדינות אלו בחרו לא לחשוף את הופעות הגיבוי שלהן לתחרות.

פינלנד: להקת דה ראסמוס – "Jezebel"

https://youtu.be/iISZzme2Sr0

ישראל: מיכאל בן דוד – "I.M"

סרביה: קונסטרקטה – "In Corpore Sano"

https://youtu.be/odFhYxoXiuo
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!