חודש לאחר גמר אירוויזיון 2022, איגוד השידור האירופי מתחיל לחשוף את הופעות הגיבוי המוקלטות של כל מדינה. הופעות הגיבוי ייחשפו לפי הסדר בו הופיעו המדינות באירוויזיון.

תזכורת: לקראת תחרויות האירוויזיון ב-2021 וב-2022 דרש איגוד האיגוד האירופי מכל מדינה להקליט הופעת גיבוי לתחרות, למקרה ובו משלחות לא יוכלו להופיע פיזית על בימת התחרות או במידה ואחד מהזמרים או האנשים שעל הבמה יידבקו בנגיף הקורונה. בשנה שעברה, לאחר גמר התחרות, חשף איגוד השידור האירופי את כל הופעות הגיבוי של כל המדינות המשתתפות (פרט לאירלנד ובריטניה). השנה, בחר איגוד השידור האירופי לחשוף את ההופעות בהדרגה במהלך השבועיים הקרובים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לפני כשבועיים, בחרה רשת הטלוויזיה הפולנית לחשוף באופן עצמאי את הופעת הגיבוי שלה לתחרות. רגע לפני פרסום ההופעות המוקלטות בערוץ האירוויזיון הרשמי ביוטיוב, בחרה גם רשת הטלוויזיה במונטנגרו לחשוף את הופעתה המוקלטת מאירוויזיון 2022.

צפו בהופעה המוקלטת של מונטנגרו:

במהלך השבועיים הקרובים ערוץ היוטיוב הרשמי של האירוויזיון ביוטיוב יפרסם מידי יום מספר הופעות מוקלטות והן יפורסמו לפי סדר הופעתן של המדינות בחצאי הגמר ובגמר. המדינות הראשונות לפרסם את הופעתן הן אלבניה, לטביה וליטא שהופיעו כשירים 1-3 בחצי הגמר הראשון שנערך ב-10 במאי.
אלבניה: רונאלה חייאתי – "Sekret"

https://youtu.be/45tzlLjJ6sA

לטביה: להקת ציטי זני – "Eat Your Salad"

https://youtu.be/IfY7isqFlqY

ליטא: מוניקה ליו – "Sentimenati"

https://youtu.be/dimG3KsQfFI

במקביל, הודיעה רשת הטלוויזיה ההולנדית AVROTROS כי לא תפרסם את הופעת הגיבוי המוקלטת של הולנד "כדי שהצופים והקהל בבית יוכלו לזכור בראש את ההופעה החיה של הולנד", כך לפי לשון ההודעה של רשת הטלוויזיה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!