פרטים חדשים לגבי הקדם אירוויזיון הספרדי עדיין אין אך אמנים רבים בספרד נרגשים לקראת התחרות ומתכוננים להגיש את מועמדותם.

כפי שדיווחנו בעבר, ספרד שינתה את הליך בחירת הנציג שלה לאירוויזיון מבחירה פנימית לקדם אירוויזיון לאחר תוצאות מאכזבות בתחרות האירוויזיון בשנים האחרונות. נראנ שההפקה הספרדית לוקחת השנה ברצינות את הנושא ורוצה לשלוח את השיר הכי טוב לאירוויזיון הבא. שיטת הבחירה המחודשת משכה כבר הרבה תשומת לב בקרב אוהדי האירוויזיון למרות שאין לה עדיין שם רשמי, וכעת גם אמנים ספרדים מביעים עניין לקחת חלק בתחרות המקומית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לדילה רוסה (Ladilla Rusa) – מדובר בלהקה הכי ויראלית ומושמעת במצעדים בספרד שחרשה אינספור במות בספרד גם במהלך מגפת הקורונה. הלהקה אפילו טוענת שיש לה את השיר המושלם ל- 2022 ומוסיפים שהוא להיט!

להקה נוספת היא טנקסוגייראס (Tanxugueiras). חברות הלהקה הן: אאידה טאריו, אולאיה מאניירו וסאבלה מאניירו. הלהקה מייצגת מוזיקת פופ עם ערבוב של שורשי האזור שלהן ותיאור נועז בקליפים.

ראיידן (Rayden) הוא אחד מאמני הראפ הידועים במדינה מאז תחילת שנות האלפיים. הוא גם כותב לעצמו חומרים ולאחרונה זכה לאלבום זהב על אלבומו האחרון "Homónimo" . ראיידן צייץ בהתלהבות על הקדם בבנידורם ודקות לאחר מכן שיתף את רשימת ההשמעה של המועדפים שלו לקדם האיטלקי סן רמו. נחמד לגלות שרות לורנזו, נציגת ספרד לשנת 2014, הוציאה שיר עם ראיידן הנקרא "El mismo puñal".

לא רק אמנים אלה צייצו לגבי העיר בנידורם. גם האמנים הבאים התרגשו לגבי שינוי הקדם של ספרד: וארי בראווה (Varry Brava), קאריניו (Cariño) וסיידרלנד (Siderland).
כרגע נראה שהקדם אירוויזיון הספרדי בבנידורם צפוי להתקיים בינואר.

נזכיר שספרד קיימה בעבר קדמי אירוויזיון מצומצמים לבחירת הנציג לתחרות האירוויזיון כמו "Mira quien va a Eurovision" (בעברית: "תראו מי יסע לאירוויזיון") – כך נבחרה לדוגמה רות לורנזו בשנת 2014. לעומתה, הנציג לשנת 2020-21 בלאס קנטו (Blas Canto) נבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה המקומית.
ספרד באירוויזיון 2021

הנציג הספרדי לאירוויזיון 2021, בלאס קנטו (Blas Cantó), הגיע בגמר הגדול למקום ה- 24 (מתוך 26) עם השיר "Voy a quedarme" כשזכה ב- 6 נקודות בלבד שהתקבלו מצוותי השיפוט של בולגריה ובריטניה.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 61 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1969. 

מקור: Wiwibloggs
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!