השירים והקליפים אשר מתמודדים בהליך הבחירה לשיר הישראלי נחשפו. עזרו לנו לגלות איזה שיר צריך לייצג את ישראל באירוויזיון 2021.

צילום: אבי זייקנר

ההצבעה לשיר הישראלי באירוויזיון 2021 בעיצומה! השיר הישראלי צפוי להיחשף ביום שני הקרוב, 25 בינואר, במשדר "השיר שלנו לאירוויזיון 2021". רגע לפני, זה הזמן לעזור לנו לגלות מהו השיר שצריך לזכות ולייצג את ישראל באירוויזיון הקרוב.
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

סקר: איזה שיר צריך לייצג את ישראל:

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את ישראל באירוויזיון?

עוד לא שמעתם את השירים?

La La Love:

Set Me Free:

Ue La La:
ההצבעה הרשמית לשיר הישראלי באירוויזיון 2021 מתבצעת באפליקציה של תאגיד השידור שניתנת להורדה בקישור הבא: https://tinyurl.com/y2rnycu5. הזדמנות נוספת להצבעה תיפתח במהלך המשדר "השיר שלנו לאירוויזיון 2021". עוד לא הצבעתם? הצביעו באפליקציה עכשיו!

השיר הזוכה ייחשף במשדר "השיר שלנו לאירוויזיון 2021" שישודר ב- 25 בינואר בהנחייתה של לוסי איוב. במשדר זה ישודרו שוב הקליפים הרשמיים וישולבו בו קטעי וידאו החושפים את היוצרים מאחורי שירי הגמר ואת המפגש הראשוני בין היוצרים לזמרת הצעירה. בתאגיד מתעקשים שלא לחשוף בשלב זה את היוצרים אשר עומדים מאחורי השירים כדי למנוע הטייה של התוצאות. בשלב זה לא ידוע מתי נזכה לראשונה לשמוע את השיר הנבחר בביצוע חי על ידי הזמרת הצעירה.

מה חושבים בישראל ובאירופה על השירים? גלו בוידאו הבא:

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!