הזמר דאמיר קדז'ו, שאמור היה לייצג את קרואטיה באירוויזיון 2020, הודיע שלא יגיש שיר עבור הקדם אירוויזיון הקרואטי לשנת 2021. "אין לי שיר מתאים", אמר הזמר.

הזמר הקרואטי לאירוויזיון 2020, דאמיר קדז'ו (Damir Kedžo), החליט שלא להתמודד בקדם אירוויזיון הקרואטי לשנת 2021. בראיון ל- IN Magazine הסביר הזמר שהחליט לא להתמודד מאחר ואין בידו שיר ראוי ומתאים לתחרות.עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

"הסיבה היחידה שנרשמתי להתמודד בשנה שעברה ב- DORA (קדם האירוויזיון הקרואטי) היא משום ששמעתי שיר שהאמנתי בו באלף אחוזים וחשבתי שיהיה נפלא לייצג עימו את קרואטיה באירוויזיון", אמר קדז'ו והוסיף: "הפעם אין לי שיר שאני מאמין בו באותו אופן ומצליח לדמיין אותו על בימת התחרות".

רשת הטלוויזיה הקרואטית, HRT, הייתה בין המדינות הראשונות שהודיעו על כך שנציגיה לאירוויזיון יבחרו במסגרת הקדם אירוויזיון המסורתי – DORA. דאמיר קדז'ו שנבחר לייצג את קרואטיה באירוויזיון 2020 קיווה שרשת הטלוויזיה תבחר בו ישירות לייצג את המדינה באירוויזיון 2021 אך תקוותיו לא התממשו.
בסוף חודש ספטמבר פרסם הזמר סטורי בדף האינסטגרם שהציג תמונה מתוך אולפן הקלטות שעליה נרשם "אירוויזיון 2021". פרסום הסטורי רמז על כך שהזמר עובד יחד עם המפיק פאטריק פליס (Patrik Flis) על שיר חדש עבור אירוויזיון 2021, אך נראה שהשיר לא הוגש בסופו של דבר לקדם האירוויזיון המקומי.

קדז'ו נבחר לייצג את קרואטיה באירוויזיון 2020, במסגרת תחרות הקדם אירוויזיון המקומית, עם השיר "Divlji vjetre". השיר דורג במקום ה- 39 בטבלאות ההימורים רגע לפני שאיגוד השידור האירופי הודיע על ביטול התחרות.

מקור: Dnevnik.hr

זו תהיה ההשתתפות ה- 26 של קרואטיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הרביעי בשנת 1996 ו- 1999.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!