עדן אלנה. צילום: רן יחזקאל

הערב בשעה 21.30 תבחר ישראל את שירה לאירוויזיון 2020. עדן אלנה תציג הערב ארבעה שירים ומתוכם ייבחר שיר אחד על ידי קהל הצופים וצוות שופטים. שידור חי לצפייה בערוץ כאן 11.

[addtoany]

 

הערב סוף סוף זה יקרה! ישראל תבחר את השיר אשר תבצע עדן אלנה על בימת אירוויזיון 2020! זוכת "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" תבצע במהלך המשדר ארבעה שירים אשר יתמודדו זה בזה על כרטיס הטיסה לרוטרדם. שידור התכנית "השיר הבא לאירוויזיון" יחל בשעה 21.30 בכאן 11.

עקבו אחרינו באתר האינטרנט ובדף הפייסבוק בהם נפרסם במהלך היום סיקורים מתוך צילומי התחרות שיחלו כבר בשעה 16.00 אחה"צ באולפני נווה אילן.את המשדר תנחה מנחת אירוויזיון 2019, לוסי איוב. בנוסף, יופיעו הערב קובי מרימי, להקת שלוה, אלה-לי להב וגאיה שאקי ומתוכננות הפתעות נוספות! הראל סקעת, עדן חסון, המפיק המוסיקלי ג'ורדי ושדרנית הרדיו דלית רצ'יסטר יהיו חלק מהשופטים אשר ישפטו הערב את ארבעת השירים.

תוצאות התחרות יקבעו על ידי צוות שופטים מיוחד (50%), הצבעת הצופים (40%) וצוות שיפוט נוסף (10%). רוצים להצביע ולקבוע איזה שיר צריך לייצג את ישראל באירוויזיון? ההצבעה לתחרות תתבצע באמצעות היישומון של כאן (לחצו להורדה). ההצבעה המקדימה כבר החלה ולכן ניתן להצביע כבר בשלב זה, הצבעה נוספת תיפתח במהלך הערב.

על הזכות לייצג את ישראל מתמודדים ארבעה שירים:

1. Savior in the sound
מילים ולחן: אורן עמנואל, טליה לונדונר, אורי אבני

2. Roots
מילים ולחן: נתן גושן וסתיו בגר3. Rakata
מילים: גל ג'ו כהן, איל ישי, צליל קליפי, ערן קאשי
לחן: גל ג'ו כהן, איל ישי, צליל קליפי

4. Feker Libi
מילים ולחן: דורון מדלי ועידן רייכלעל פי סקר שערכנו בימים האחרונים, גולשנו מעדיפים את השיר "Rakata" אשר זוכה ב- 35.45% מקולות הגולשים. במקום השני מדורג השיר "Feker Libi" כאשר ההפרש בינו לבין השיר המוביל הוא רק 2.72% מקולות הגולשים – צמוד ביותר! נראה כי במשדר הערב צפוי קרב צמוד בין שני שירים מאוד מדוברים ומסוקרים.

This poll is no longer accepting votes

ארמניה 2020: מהו השיר הטוב ביותר?

עדן אלנה, הכוכב הבא 2020, צילום מסך קשת12

בימים האחרונים ערכנו ראיונות עם דורון מדלי (כותב השיר "Feker Libi") וגל ג'ו כהן (כותב השיר "Rakata") אותם ניתן למצוא בקישורים הבאים.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

[addtoany]