אתם קבעתם: מורן אהרוני ביצעה את האודישן הטוב ביותר בפרק החמישי של 'הכוכב הבא'. הזמרת המוכרת מ'כוכב נולד 4' זכתה ב- 34.09% מקולות הגולשים. ליהי טולדנו במקום השני.

[fblike]

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שמורן אהרוני היא המתמודדת אשר נבחרה לאודישן הטוב ביותר בפרק החמישי בו עברו שישה מתמודדים את שלב האודישן הראשון. הביצוע של אהרוני לשיר "Believer" (במקור של Imagine Dragons) נבחר על ידי 34.09% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים החמישי.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים החמישי?הזמרת מורן אהרוני, אשר השתתפה בעונה הרביעית של "כוכב נולד", בחרה לשיר את "Believer" (במקור של Imagine Dragons). הזמרת נתנה ביצוע חזק שלא ניתן להשאר אדיש כלפיו. לזמרת עוצמה קולית מדהימה וחספוס מיוחד שנותן לה את הייחוד שלה ולכן קיבלה 88% הצבעה. במקרה של מורן אהרוני, כל השופטים הצביעו כחול.תוצאות הסקר

את המקום השני בסקר אשר ערכנו תפסה הזמרת ליהי טולדנו, ביתו של הזמר אבי טולדנו, אשר זכתה בסקר ב- 22.73% מקולות הגולשים. הזמרת האנונימית רחלי טרקה הפתיעה את כולם ונתנה ביצוע מצויין לשיר "Issues", לכן זכתה בסקר שלנו במקום השלישי עם 15.91% מהקולות. זהר מנור הגיעה למקום הרביעי עם 11.36% מקולות הגולשים. ניקי גולדשטיין קיבל את המקום החמישי עם 11.36% מקולות. ויהל יעיש, אשר ביצע את השיר "Soldi" זכה במקום האחרון עם רק 4.55% מהקולות.

שימו לב: עדיין ניתן להצביע לאודישן הטוב ביותר מתוך הפרק השישי והשביעי:

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השישי?

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השביעי?

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]