דוראל סעדון, הכוכב הבא 2020, MAKO

אתם קבעתם: דוראל סעדון ביצע את האודישן הטוב ביותר בפרק הרביעי של 'הכוכב הבא'. הזמר הצעיר זכה ב- 38.46% מקולות הגולשים. גאיה שאקי במקום השני.

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שדוראל סעדון הוא המתמודד אשר הפתיעה את הגולשים עם אודישן מרגש ביותר במהלך הפרק הרביעי של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. הביצוע של דוראל לשיר "Someone You Loved" (במקור של Lewis Capaldi) נבחר על ידי 38.46% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים הרביעי.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים הרביעי?

דוראל סעדון, בן 20 מבאר שבע, ביצע את השיר "Someone you Loved" (במקור של Lewis Capaldi) והפתיע את כולם עם קול מלאכי ומרגש, אולי המרגש ביותר עד כה העונה! סיפורי חייו של הזמר הבאר שבעי תרם להתרגשות והתמיכה בזמר הצעיר… אודישן מעולה! דוראל סעדון גנב הערב את ההצגה! 95% הצבעה.תוצאות הסקר

בפרק השני של 'הכוכב הבא' הצליחו לבלוט בעיקר שני זמרים צעירים: דוראל סעדון וגאיה שאקי בעלת הקול העמוק אשר השאירה את השופטים פעורי פה כאשר ביצעה את השיר "Set Fire to The Rain" (במקור של Adele). נתן קטורזה התגלה כזמר פופ מעולה ולכן קיבל את המקום השלישי עם 12.82% מקולות הגולשים. יוחאי צרפתי ויובל בידר פרץ בתיקו על המקום הרביעי עם 7.69% מקולות הגולשים, ואילו עומר אליהו במקום אחרון עם 2.56% בלבד מקולות הגולשים.שימו לב: עדיין ניתן להצביע לאודישן הטוב ביותר מתוך הפרק החמישי:

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים החמישי?

 

פרק האודישנים השישי ישודר הערב, 1 בדצמבר, בשעה 21.15 בערוץ קשת (12).

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.